Etui i szkła Xiaomi Redmi Note 6 Pro - w sklepie Home Screen

Kupiłeś smartfon i Twoją największą zmorą jest jego upadek? Nie chcesz aby naprawy mechaniczne zrobiły sporą dziurę w Twoim budżecie? Już dziś zapoznaj się z asortymentem sklepu Home Screen i zapewnij swojemu urządzeniu najlepszą ochronę jaka jest możliwa.

Oprócz standardowych akcesoriów typu folia ochronna czy szkło hartowane Xiaomi Redmi Note 6 Pro w naszym asortymencie znajdziesz etui, których główną misją jest skrupulatna ochrona Twojego urządzenia. Zadaniem etui Xiaomi Redmi Note 6 Pro jest ochrona przed zabrudzeniami, zarysowaniami czy pęknięciami spowodowanymi upadkami czy innymi nieprzewidzianymi zdarzeniami.  Pokrowce dedykowane temu modelowi nie tylko zabezpieczą Twoje urządzenie ale też podkreślą jego unikatowy wygląd i komfort użytkowania. Ponadto szeroka gama kolorystyczna pozwoli Ci wybrać etui Xiaomi Redmi Note 6 Pro zgodnie z Twoimi upodobaniami oraz w pewien sposób spersonalizują Twoje urządzenie.

Jeśli zdecydujesz się na któreś z naszych akcesoriów możesz być całkowicie pewien, że żaden upadek urządzenia nie będzie dla niego straszny i wyjdzie z niego obronną ręką.

Produkt dodany do ulubionych