Etui i szkła Xiaomi Redmi Note 5/5 Pro - w sklepie Home Screen

Każdy smartfon, niezależnie od marki, ceny oraz specyfikacji zasługuje na wysokiej jakości ochronę. Dlatego po kupnie urządzenia, dobrze jest zaopatrzyć się w dedykowane do niego etui i szkło hartowane. Szczególnie warto o tym pamiętać jeśli chcemy zapobiec dziurze w budżecie spowodowanej naprawami mechanicznymi. Home Screen może pochwalić się szerokim asortymentem jak np. etui dla Xiaomi Redmi Note 5. Posiadamy etui smukłe klasyczne, które dzięki wielu wariantom kolorystycznym mogą nadać Twojemu urządzeniu oprócz ochrony - charakteru. Wysokiej jakości materiały, z których wykonane są obudowy, sprawią, że smartfon będzie chroniony przed zabrudzeniami, porysowaniami, pęknięciami czy upadkami.

W naszym sklepie znajdują się także pokrowce z klapką, które oprócz ochrony i wyśmienitego wyglądu mają jeszcze jeden niepodważalny atut. Posiadają specjalnie dostosowaną kieszonkę do przechowywania dokumentów, dzięki czemu wszystko co najważniejsze możesz mieć zawsze przy sobie i to w jednym miejscu!

Przy ochronie smartfona ważną rolę odgrywa także szkło ochronne Xiaomi Redmi Note 5. Dzięki jakości materiałów, z których szkła ochronne są wykonane, świetnie chronią one ekran. Dzięki temu Twój wyświetlacz przez długi czas uniknie zarysowań oraz pęknięć. Dodatkowym plusem szkła hartowanego Xiaomi Redmi Note 5 jest powłoka oleofobowa, której zadaniem jest chronić ekran przed zabrudzeniami, co sprawia, że łatwo możesz utrzymać przedni panel w czystości.

Jeśli nie jesteś pewien jakie etui wybrać aby służyło Ci przez długi czas i sprostało Twoim wymaganiom, to śmiało kontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci dokonać wyboru!

Produkt dodany do ulubionych