Etui i szkła Xiaomi Redmi Note 4X - w sklepie Home Screen

Xiaomi Redmi Note 4X – początek chińskiej dominacji?

Xiaomi coraz odważniej poczyna sobie na rynku telefonów komórkowych. Pod względem wolumenu sprzedaży znajduje się w światowym Top 5 i wyróżnia się największą dynamiką wzrostu. Patrząc na rozmach i przygotowanie prezentacji produktów Xiaomi, myślę że można spokojnie nazwać ich „chińskim Apple”. Może za kilka lat przegonią firmę z Doliny Krzemowej. Kto wie...

Jednak różnice pomiędzy firmą z nadgryzionym jabłkiem w logo, a Xiaomi są ogromne. I nie chodzi tutaj bynajmniej o sprzęt, a o podejście do samego tworzenia produktów. W odróżnieniu od konkurenta ze Stanów Zjednoczonych, Chińczycy postawili na ogólną dostępność. Misje firmy można wyrazić w słowach „Innovation for everyone”. Xiaomi chce dostarczać najwyższej jakości rozwiązania w cenach, na które może pozwolić sobie zwykły zjadacz chleba.

Czy ta filozofia się sprawdza? Przyjrzyjmy się modelowi Redmi Note 4X.

Czy cena równa się jakość?

Xiaomi Redmi Note X4 to telefon ze średniej półki cenowej. Całość jest bardzo solidnie wykonana. Żadne elementy nie wystają, nic nie trzeszczy, układ przycisków jest mądrze przemyślany. Telefon wygodnie układa się w dłoni. Naprawdę w kwestii jakości i staranności wykonania niewiele możemy zarzucić producentowi.

Model posiada 5-calowy wyświetlacz w rozdzielczości HD z matrycą IPS TFT LCD. Pomimo tego, że w producenci ze średniej półki cenowej stosują już o wiele bardziej zaawansowane wyświetlacze – odwzorowanie kolorów i mnogość kombinacji ustawień ekranu, pozwala Redmi Note X4 konkurować z smartfonami wyposażonymi w wyświetlacze Full HD.

Układ Snapdragon 435, grafika Adreno 505 i 3GB RAMU tworzą bardzo wydajny sprzęt. Testowany przez wielu specjalistów, Redmi Note 4 nawet podczas dużego obciążenia nie wykazywał dużych spadków efektywności. Co potwierdza, że Xiaomi jak najbardziej realizuje swoją filozofię – dostarcza przyzwoitej jakości urządzenia w atrakcyjnej cenie.

Co rzuca się w oczy jeśli chodzi o mankamenty tego modelu? Na pewno brak stabilizacji obrazu podczas robienia zdjęć, który jest szczególnie denerwujący podczas nocnego fotografowania. Brak podświetlenia klawiszy funkcyjnych pod ekranem oraz śliska obudowa, która niesie za sobą ryzyko wypadnięcia telefonu z ręki. Dodając do tego fakt, że na tylnej obudowie bardzo odznaczają się palce, co nie wygląda zbyt estetycznie np. kiedy wyjmujesz telefon wśród znajomych – wady związane z obudową możesz łatwa zniwelować korzystając z porządnego etui dla Redmi Note X4.

Jakie etui do Redmi Note X4?

Home Screen dostarcza klientom etui tylko od renomowanych dostawców. Tworząc nasza ofertę zwracamy uwagę nie tylko na walory ochronne. Skupiamy się na użytkowniku smartfona dając mu szansę personalizacji swojego pokrowca, nie zaburzając przy tym zmysłu designerów produktu.

Przyjemne zarówno dla oka jak i dla dłoni etui do Redmi Note X4 to komfort użytkowania, jak i pełna ochrona Twojego urządzenia. Case’y są perfekcyjnie dopasowane do modelu, nie przysparzając kłopotów podczas codziennego użytkowania smartfona. Miejsce na czytnik linii papilarnych, przyciski oraz wyjścia zewnętrzne zostały stylowo zaprojektowane nie niszcząc oryginalnej kompozycji telefonu.

My również podążamy za ideą przyświecającą Xiaomi – oferujemy najwyższej jakości, innowacyjne rozwiązania w przystępnych cenach. Jeśli szukasz etui dla Redmi Note X4, jesteś w odpowiednim miejscu! 

Produkt dodany do ulubionych