Etui i szkła Xiaomi Redmi 6A - w sklepie Home Screen

 Każdy smartfon bez względu na markę, cenę czy specyfikację zasługuje na skrupulatną ochronę. Dlatego bezpośrednio  po kupnie urządzenia warto zaopatrzyć się także w etui i szkło hartowane jemu dedykowane, szczególnie jeśli nie chcemy by naprawy spowodowały nam dziurę w budżecie. I tu z pomocą przychodzi nam sklep Home Screen ze swoim szerokim asortymentem do Xiaomi Redmi 6A. W naszej ofercie z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie, gdyż nie dość, że dysponujemy różnymi rodzajami etui, to są jeszcze one w różnych wariantach kolorystycznych. Ponad to żadne z nich nie zmienia komfortu pracy z urządzeniem, którym tak chlubi się producent. Obudowy dedykowane Xiaomi Redmi 6A mają nie tylko dobrze wyglądać i podwyższać komfort pracy z urządzeniem, ale przede wszystkim chronić urządzenie przed pęknięciami czy porysowaniem.

Jeśli chcesz chronić cały smarfton, to warto abyś rozważył także zaopatrzenie się w szkło hartowane do Xiaomi Redmi 6A. Dzięki niemu 5,45-calowy ekran Twojego urządzenia będzie skrupulatnie chroniony w czasie upadku, ale zyska też  nieskazitelny wygląd. Ponad to, warto wspomnieć także, że mimo dodatkowej warstwy ochronnej, zapewnianej przez szkło hartowane, jakość  obrazu wyświetlanego w rozdzielczości 1440x720 nie zmienia się. Dzięki temu możemy spokojnie zaaplikować szkło bez potrzeby zamartwiania się, że ekran straci na jakości.

Jeśli zrodzą się u Ciebie jakieś pytania, dotyczące etui czy szkła, to śmiało pisz do nas, a my możemy obiecać, że zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci pomóc, i byś był w 100% zadowolony z zakupu!

Produkt dodany do ulubionych