Etui i szkła Xiaomi Redmi 6 - w sklepie Home Screen

Wydałeś już wystarczająco dużo pieniędzy na swój smartfon i pragniesz aby był zawsze w idealnym stanie? Chcesz sprawić, żeby w każdym momencie i w każdym miejscu był skrupulatnie chroniony? Świetnie trafiłeś! W asortymencie sklepu Home Screen znajdziesz wszystko co potrzeba by zabezpieczyć Xiaomi Redmi 6. U nas możesz wybierać spośród wielu ciekawych propozycji, które nie licząc ochronny, zapewnią Twojemu urządzeniu cieszący oko wygląd. Dobrze dobrane etui nie zmieni także komfortu używania, z którego tak dumny jest producent Redmi 6.

W Home Screen znajdziesz etui o szerokiej gamie kolorystycznej, w tym także te z klapką, które umożliwią Ci przechowywanie wszystkich najważniejszych rzeczy w jednym miejscu, a to za sprawą kieszonki ukrytej po wewnętrznej stronie zamknięcia. Ponad to, takie etui Xiaomi Redmi 6 zapewnia ochronę całego urządzenia, zaczynając od plecków a kończąc na ekranie, ale też nadadzą smartfonowi klasyczny, elegancki design.

Watro także rozważyć kupno szkła hartowanego dedykowanego Xiaomi Redmi 6, którego głównym zadaniem jest ochrona 5,45-calowego ekranu przed upadkami czy zarysowaniami. Należy także nadmienić, że pomimo dodatkowej warstwy na ekranie, którą zapewni szkło ochronne, jakość wyświetlanego obrazu w rozdzielczości 1440x720 pikseli nie traci nic na wartości.

Jeśli będziesz miał jakikolwiek problem w wyborze etui odpowiadającego Twoim potrzebom, to śmiało kontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by pomóc Ci go rozwiązać!

Produkt dodany do ulubionych