Model G7 ThinQ został w Polsce wyceniony na 3499PLN. Nowe LG w przedsprzedaży będzie oferowane od 1 do 15 czerwca, ale w jej ramach możemy otrzymać dosyć ciekawe „gadżety”, które w początkowych przeciekach miały być tylko dodatkami na rynku koreańskim. Pewnie już się domyślacie o czym mowa.

Telewizor do smartfona?

Kupując w przedsprzedaży LG G7 ThinQ w sieci Play możesz dostać w zestawie telewizor LG 43UK6300 (którego obecna wartość w sklepach to ok. 2 tysiące złotych), oczywiście z dopiskiem modelowym ThinQ, który jest wyróżnikiem nowych produktów koreańskiego giganta, które dysponują sztuczną inteligencją - dopasowują się do do zachowań użytkownika i rozpoznają jego mowę.

Jak wygląda sprawa u innych dużych operatorów? Niestety nie możemy liczyć na tak duży „prezent”, ale przyjemnym dodatkiem może być 24-calowy monitor komputerowy (który może pełnić też funkcje telewizora) LG 24MT49VF.

Przedsprzedaż w sklepach detalicznych wygląda jeszcze inaczej i do nowego nabytku zostanie dodany nam robot Sphero BB 9E – czyli idealne rozwiązanie dla fanów Gwiezdnych Wojen.

Jednak dla wszystkich, którzy zdecydują się nabyć LG G7 ThinQ na polskim rynku, producent oferuje roczną gwarancje na wyświetlacz, która uprawnia również do jednokrotnej jego wymiany gdy sami go uszkodzimy.

Parametry LG G7 ThinQ

Wiele danych z przecieków się potwierdziło, a mianowicie m.in. 6,1-calowy bardzo jasny ekran o rozdzielczości QHD+ z, a jakże, notch'em, szklane plecki, ładowanie indukcyjne, Snapdragon 845 – czyli w sumie wszystko, co powinien mieć flagowy model. Niestety zabrakło mocniejszej baterii, ale tutaj widzimy stagnacje większości producentów – nowe LG oferuje zaledwie 3000mAh.

Podsumowanie

Śmiało można stwierdzić, że LG mocno zaszokowało swoim podstawowym dodatkiem do smartfona w przedsprzedaży, jednak to było do przewidzenia w dobie dodawania w przedpremierze np. konsoli w przypadku Sony. Gabarytowo i cenowo ruch Koreańczyków będzie ciężko przebić, ale jesteśmy bardzo ciekawi co zaoferują w przyszłości inni producenci.

Co prawda pokrowców na monitory ani telewizory nie oferujemy, lecz dla LG G7 ThinQ możemy zaproponować szeroką gamę etui oraz akcesoriów zabezpieczających ekran smartfona. Rozejrzyj się i dopasuj rozwiązanie idealne dla siebie i, być może, swojego nowego LG G7 ThinQ.