Nudzą Cię już zwykłe zdjęcia wykonane Twoim smartfonem? Chciałbyś uzyskać coś imponującego bez potrzeby inwestowania w dobry aparat fotograficzny? Z pomocą przychodzi firma Choetech, która w swojej ofercie ma obiektywy nakładane na telefon za pomocą klipsu. W zestawie znajdziemy obiektyw szerokokątny, tak zwane „rybie oko” oraz obiektyw makro. Obiektywy do smartfona Choetech wykonane są z wysokiej jakości szkła, które redukuje refleksy. Dodatkowo do produktu załączone są zaślepki, które mają zapobiegać zabrudzeniom, a całość sprzedawana jest w praktycznym etui. Ciekawe jest także to, że obiektywy są uniwersalne, co umożliwia używanie ich z niemal każdym smartfonem dostępnym na rynku.  

Obiektyw szerokokątny:

Ten typ obiektywu ma za zadanie umożliwić nam, między innymi, fotografowanie dużych przedmiotów z małej odległościObiektyw szerokokątny Choetech pozwala uchwycić znacznie szerszą powierzchnie na zdjęciu i zawrze dużo więcej elementów niż standardowy obiektyw. Konstrukcja takiego obiektywu pozwala na uzyskanie kąta widzenia wynoszącego powyżej 60 stopni. Nada się on w szczególności do fotografii krajobrazowej, architektury oraz wnętrz.

Szerokokątny obiektyw pozwala uwydatnić pierwszy plan

Najczęściej spotykamy szerokokątne ujęcia w celu zawarcia jak największego pola na fotografii

Szerokokątny obiektyw

Wide lens pozwala na tworzenie zjawiskowych fotografii krajobrazów

Obiektyw typu rybie oko:

Jest to obiektyw o bardzo szerokim kącie widzenia, zwany również ultraszerokokątnym. Tego typu obiektywy oddają rzeczywistość silnie zniekształconą, przez co nadają się głównie do fotografii artystycznej. Kąt widzenia obiektywu tego typu wynosi 180 stopni. Choetech zadbało o to, by obiektyw typu rybie oko pozwolił nam uzyskać niepowtarzalnie zaokrąglone obrazy, które zabiorą nas do innego świata!

Obiektyw makro:

W tym przypadku Choetech postawiło na umożliwienie nam robienia bardzo ostrych zdjęć z bliskiej odległości. Drugą ważną cechą tego obiektywu jest dokładne odwzorowywanie geometrii obrazu. Obiektyw Choetech makro idealnie sprawdzi się przy fotografowaniu przyrody tj. kwiatów, owadów itp. Pozwoli on nam skrupulatne odwzorowanie wyglądu oraz cech charakterystycznych uwiecznianych przedmiotów.

Obiektywy dla smartfona Choetech sprawdzą się u Ciebie naprawdę świetnie jeśli oczekujesz czegoś więcej od zdjęć, bez konieczności inwestowania dużych pieniędzy w profesjonalny sprzęt. Małe, niepozorne, kompaktowe - to tylko niektóre z superlatyw które można przypisać obiektywom Choetech. Chcesz się przekonać jakie atuty jeszcze skrywają te obiektywy? Zamów, a przekonasz się sam! 

Fotografie zawarte w artykule nie przedstawiają zdjęć wykonanych za pomocą opisywanych obiektywów, są jedynie prezentacją możliwości danego typu obiektywu.