Etui do Galaxy Note 7

Etui do Galaxy Note 7

Etui Samsung Galaxy Note 7

Premiera Galaxy Note 7 już za nami, a niebawem pierwsze zamówienia przedsprzedażowe trafią do rąk klientów. W naszej ofercie już dziś znajdziecie etui do Note 7 w różnych wariantach marki Ringke. Poniżej przedstawiamy modele tego producenta.

Lekkie i smukłe etui Ringke Slim - jedne z najmniej pogrubiających telefon modeli. Występuje w kilku wariantach kolorystycznych, w tym w kolorze ocean blue, który jest według nas jednym z najładniejszych ze stajni Ringke. Etui chroni przed otarciami i zarysowaniami całego smartfona łącznie z obiektywem aparatu przez wypustkę wokół niego.

etui do galaxy note 7

Etui do Galaxy Note 7 z możliwością personalizacji Ringke Fusion - najpopularniejszy model Ringke z przezroczystymi pleckami i ramką z TPU, która świetnie pochłania siłę uderzenia. Dzięki załączonemu szablonowi możesz łatwo przygotować grafikę lub zdjęcie i spersonalizować swojego Note'a.

ringke fusion note 7

Ringke Fusion Frame - kolejna propozycja z przezroczystymi pleckami, ale wzbogacona o różnokolorowe ramki z poliwęglanu. Dzięki temu ewentualny upadek jest jeszcze lepiej niwelowany.

etui do smartfonów

Ringke Air - lekkie i przezroczyste etui z TPU. Dzięki swojej budowie świetnie chroni w codziennym użytkowaniu i nie wpływa negatywnie na wygląd samego Note'a 7. Wewnętrzna, kropkowana struktura zapobiega przywieraniu etui do smartfona i powstawaniu efektu tzw. tęczy.

etui do smartfona galaxy note 7

Jeśli macie wątpliwości co do wyboru etui zapraszamy do kontaktu. Doradzimy!;)

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url with http://)
* Comment:
Type Code