Etui do Huawei P20. Akcesoria, case i szkła - Sklep Home Screen

Huawei to firma, która zyskała bardzo szerokie grono fanów na całym świecie, głównie za sprawą swoich flagowych modeli smartfonów, które dorównują, a czasem nawet przewyższają, swoją jakością telefony takich marek, jak Apple czy Samsung. Huawei P20 to jeden z lepszych modeli telefonu tej chińskiej marki. Smartfon, posiadający innowacyjny system zarządzania sztuczną inteligencją, reagujący na głos i dotyk, zasługuje na najlepsze akcesoria i zabezpieczenia przed uszkodzeniem. Dlatego też prezentujemy akcesoria do Huawei P20 chroniące to urządzenie!

Szkło na Huawei P20? Ale też etui!

Smukłe i niezwykle przyjemne w dotyku etui zapewni komfort w codziennym użytkowaniu smartfona. Etui Huawei P20, które znajdziesz w naszej ofercie, są wykonane z twardego poliwęglanu, co pozwala bardzo dobrze chronić i absorbować upadki, a do tego są często powleczone lekko gumowaną powłoką, która pozwala na pewny chwyt urządzenia w dłoni.

Ramki większości etui delikatnie wystają ponad poziom wyświetlacza, co pozwala na uzyskanie niewielkiego prześwitu, który minimalizuje przypadkowe zarysowania, na przykład, gdy położymy smartfona ekranem do jakiejś powierzchni. Siatkowany wzór na wewnętrznej stronie tylnych ścian etui pozwala lepiej odprowadzać ciepło wygenerowane przez smartfona, nie narażając go na przegrzanie.

Dzięki połączeniu najlepszych cech folie i szkła Home Screen są odporne na pękanie i wzmacniają wyświetlacz, zwiększając jego ochronę nawet w ekstremalnych sytuacjach.

Zależy nam na zadowoleniu naszych klientów, dlatego służymy pomocą w przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań. Sprawdź również: etui na telefon Huawei!

Produkt dodany do ulubionych