P Smart Plus

Kupiłeś smartfona, a teraz zastanawiasz się, co zrobić aby służył Ci przez długi czas? Może warto byłoby zainwestować w jego ochronę? Jeśli o tym myślisz, to nie zwlekaj ani chwili dłużej, tylko zapoznaj się z ofertą sklepu Home Screen. W naszym asortymencie znajdziesz wiele przeróżnych etui Huawei P Smart Plus, które zabezpieczą Twoje urządzenie przed niepożądanymi uszkodzeniami mechanicznymi. Ponadto szeroki wybór pozwoli Ci dopasować idealnie obudowę do Twoich potrzeb i upodobań. 

Z całą pewnością na skrupulatną ochronę zasługuje także 6,3 calowy ekran urządzenia, o rozdzielczości Full HD+, który według producenta zapewnić ma świetnie odwzorowane kolory i jakość obrazu. W tym, niemal karkołomnym zadaniu pomoże Ci szkło hartowane Huawei P Smart Plus, które nie tylko zabezpieczy Twoje urządzenie przed zarysowaniami, pęknięciami czy zabrudzeniami ale także pozwoli Ci cieszyć się przednim panelem w nienaruszonym stanie przez długi czas. Co ciekawe, szkło w żadnym stopniu nie wpłynie na czułość dotyku czy jakość wyświetlanego obrazu. 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości lub pytania dotyczące naszych produktów, to śmiało się z nami kontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by na nie odpowiedzieć. 

Etui DuxDucis SkinPro Huawei P Smart+ [Plus] Gray + Szkło
  Dostępny
  P Smart Plus

  Etui DuxDucis SkinPro Huawei P Smart+ [Plus] Gray + Szkło

  DUXDUCIS
  DDS142GRY
  49,00 zł
  DuxDucis to świetny przykład tego, że można fantastycznie chronić swój smartfon, nadać mu jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu, a to wszystko za niewygórowaną cenę. Poznaj DuxDucis SkinPRO - etui dla Huawei P Smart+.
  Etui MSVII Huawei P Smart Plus Black
   Dostępny
   P Smart Plus

   Etui MSVII Huawei P Smart Plus Black

   MSVII
   MS7203BLK
   25,00 zł
   Minimalistyczne i smukłe etui świetnej jakości marki MSVII dla Huawei P Smart Plus w kolorze czarnym
   Etui MSVII Huawei P Smart Plus Blue
    Dostępny
    P Smart Plus

    Etui MSVII Huawei P Smart Plus Red

    MSVII
    MS7204RED
    25,00 zł
    Minimalistyczne i smukłe etui świetnej jakości marki MSVII dla Huawei P Smart Plus