Nova 4

Huawei to chińska marka specjalizująca się w produkcji elektroniki użytkowej. Ich serię smartfonów Nova, która przeznaczona jest dla młodszych klientów, cechuje niebanalny wygląd, dobry aparat, konkretna wydajność i niewysoka cena. Zapewne użytkownikom tej serii, zależy także na skutecznej ochronie urządzenia, w czym z całą pewnością pomoże etui dla Huawei Nova 4, którego głównym zadaniem jest ochrona urządzenia przed zarysowaniami, pęknięciami czy też zabrudzeniami. W naszym sklepie znajdziesz wiele ciekawych propozycji, które dodadzą Twojemu rządzeniu niepowtarzalnego i spersonalizowego wyglądu. 

Jeśli mówimy już o zabezpieczaniu urządzenia, to warto też zainwestować w szkło hartowane Huawei Nova 4, które skrupulatnie ochroni Twój 6,4 calowy ekran przed niepożądanymi uszkodzeniami mechnicznymi. Co ciekawe, warstwa ochronna w żaden sposób nie wpływa na czułość dotyku, jakość wyświetlanego obrazu, czy też kolorów. 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego, które akcesoria powinieneś wybrać aby sprostały Twoim oczekiwaniom to śmiało się z nami skontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci pomóc. 

Etui DuxDucis SkinPro Huawei Nova 4 Black
  Dostępny
  Nova 4

  Etui DuxDucis SkinPro Huawei Nova 4 Black + Szkło

  DUXDUCIS
  DDS205BLK
  49,00 zł
  DuxDucis to świetny przykład tego, że można fantastycznie chronić swój smartfon, nadać mu jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu, a to wszystko za niewygórowaną cenę. Poznaj DuxDucis SkinPRO - etui dla Huawei Nova 4.