Note 10

Chcesz zabezpieczyć swój smartfon lecz nie wiesz na jakie rozwiązanie się zdecydować? Chcesz go chronić a jednocześnie marzysz o tym, żeby wyglądał korzystnie? Zapoznaj się z ofertą sklepu Home Screen i już dziś wybierz etui Honor Note 10 dopasowane do Twoich potrzeb. Główną cechą łączącą wszystkie etui dostępne w naszym sklepie jest skrupulatne wykonanie. Ponad to, wszystkie wyglądają korzystnie, choć to już jest kwestia bardzo subiektywna. Jednak najważniejsze zadanie jakie mają do wykonania mają wspólne. Mają chronić Twojego Honor Note 10 przed najgorszym co może spotkać Twoje urządzenie czyli zarysowaniami, pęknięciami czy zabrudzeniami. Pozwól im rozpieszczać Twoje urządzenie najlepiej jak potrafią i już dziś zamów jedno z nich.

Etui DuxDucis SkinPro Huawei Honor Note 10 Gray + Szkło
  Dostępny
  Note 10

  Etui DuxDucis SkinPro Huawei Honor Note 10 Gray + Szkło

  DUXDUCIS
  DDS149GRY
  49,00 zł
  DuxDucis to świetny przykład tego, że można fantastycznie chronić swój smartfon, nadać mu jeszcze bardziej eleganckiego wyglądu, a to wszystko za niewygórowaną cenę. Poznaj DuxDucis SkinPRO - etui dla Huawei Honor Note 10.

  Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.