Etui i szkła Nokia 7 Plus - w sklepie Home Screen

Nokia to fińskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w technologiach telekomunikacyjnych, jednak znane jest najbardziej z produkcji telefonów komórkowych. W ich portfolio znajdziemy miedzy innymi takie modele jak Nokia 7 Plus, charakteryzująca się wyświetlaczem Full HD+ o przekątnej 6 cali i proporcjach 18:9. Jeśli jesteś posiadaczem tego modelu, to zapewne chcesz chronić tenże przedni panel. Nic prostszego. Już dziś zaopatrz się w szkło hartowane Nokia 7 Plus, które nie tylko zabezpieczy wyświetlacz przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także ułatwi Ci dbanie o czystość ekranu. Ponad to mimo uzyskanej ochrony, zapewniamy, że szkło hartowane w żaden sposób nie wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu czy też czułość dotyku. 

Mówiąc o zabezpieczeniu urządzenia warto także pomyśleć o ochronie „plecków”. Można tego dokonać za pomocą etui dla Nokii 7 Plus. W naszej ofercie znajdziesz wiele ciekawych case idealnie dopasowanych do wymiarów urządzenia, które wynoszą: 158,38 x 75,64 x 7,99 mm (wysokość x szerokość x grubość). Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej naszych produktów, ich różnym rodzajom i funkcjom z całą pewnością każdy znajdzie u nas coś dla siebie. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, lub potrzebujesz porady, które z akcesoriów wybrać by najlepiej spełniały Twoje oczekiwania, to skontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy aby Ci pomóc. 

Produkt dodany do ulubionych