Etui na telefon Moto G7/Plus. Szkła i folie ochronne | Home Screen


Etui na telefon Moto G7 i Moto G7 Plus

Wydałeś już dość pieniędzy na swojego smartfona i marzysz o tym, żeby był on solidnie chroniony zawsze i wszędzie? Nie chcesz aby naprawy mechaniczne spowodowały dziurę w Twoim budżecie? Już teraz zainwestuj w najlepszą ochronę na jaką zasługuje Twój telefon. W naszym asortymencie znajdziesz wiele ciekawych propozycji etui Moto G7 oraz Moto G7 Plus, które nie tylko solidnie zabezpieczą urządzenie przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak zarysowania, pęknięcia czy zabrudzenia, ale także mają nadać mu wyjątkowego wyglądu. A to wszystko za sprawą szerokiej gamy kolorów, wzorów a także funkcji case’ów. 

Ważnym elementem, który warto dobrze chronić, jest przedni panel urządzenia. W tej jakże wymagającej misji pomoże Ci szkło hybrydowe dla Moto G7 i dla Moto G7 Plus, które idealnie dopasuje się do kształtu wyświetlacza, w żaden sposób nie ingerując w jakość emitowanego obrazu. Ponadto szkło skrupulatnie zabezpieczy Twój ekran przed niepożądanymi uszkodzeniami mechanicznymi, mogącymi przytrafić się każdemu, zawsze i wszędzie. 

Nie zwlekaj ani minuty dłużej tylko już teraz zainwestuj w bezpieczną przyszłość Twojej Motoroli Moto G7 oraz Moto G7 Plus.

Filtruj według

Cena
Producenci
więcej... mniej
Filtruj