Etui i szkła Moto G6 Plus - w sklepie Home Screen

Chcesz chronić swój smartfon lecz nie wiesz jak to zrobić? Koniecznie zapoznaj się z ofertą Home Screen. Oferujemy wiele ciekawych etui Moto G6 Plus, których zadaniem jest nie tylko zabezpieczać urządzenie, ale też dobrze się prezentować. W naszym asortymencie znajdziesz zarówno etui klasyczne jak i takie z klapką. Dzięki wysokiej jakości materiałom, z których wykonane są obudowy Moto G6 Plus, możesz być pewien, że to najlepsza ochrona jaką możesz zapewnić swojemu urządzeniu. Będzie on zabezpieczony przed zabrudzeniami, pęknięciami i zarysowaniami, a jednocześnie dzięki tworzywom które składają się na etui znaczniej poprawi się Twoja jakość pracy ze smartfonem.

Jeśli mówimy o ochronie, warto także pomyśleć o szkle hartowanym dedykowanym Moto G6 Plus. Dzięki niemu ekran będzie nie tylko chroniony przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale też będzie mniej podatny na zabrudzenia za sprawą powłoki oleofobowej.

Jeżeli masz problem z dobraniem etui pod swoje potrzeby i wymagania to koniecznie się z nami skontaktuj. My ze swojej strony możemy zapewnić, że pomożemy Ci wybrać takie etui, które usatysfakcjonuje Cię w 100%!

Produkt dodany do ulubionych