Etui Huawei Mate 20. Szkła hybrydowe i obudowy -Home Screen


Zakupiłeś Huawei Mate 20 i marzysz aby pozostał na długi czas w nienaruszonym stanie? Nie mogłeś lepiej trafić! Już dziś zapoznaj się z asortymentem sklepu Home Screen i wybierz etui Huawei Mate 20 odpowiednie do Twoich potrzeb.

Jak ochronić swój Huawei Mate 20? Etui i szkła hybrydowe

Huawei Mate 20 to urządzenie wykonane niezwykle precyzyjnie i solidnie. Dzięki temu telefon bardzo wygodnie i pewnie leży w dłoni. W naszym sklepie znajdziesz etui Huawei Mate 20, które pozwolą Ci jeszcze bardziej uwydatnić te pozytywne cechy urządzenia. Obudowy nie tylko zabezpieczą smartfon przed rysami czy pęknięciami ale też pozwolą Ci na personalizacje urządzenia i na odrzucenie trosk związanych z dbaniem o bezpieczeństwo telefonu.

Ekran urządzenia także bezapelacyjnie zasługuje na konkretne zabezpieczenie. Został on wyposażony w wyświetlacz Dewdrop o wyjątkowym stosunku ekranu do obudowy. Wyróżnia się on także wyjątkową ostrością i wspaniałymi kolorami. Aby móc cieszyć oko przed długi czas wyświetlaczem utrzymany w idealnym stanie warto zakupić szkło hartowane Huawei Mate 20. Jego głównym zadaniem jest ochrona przedniego panelu urządzenia przed zarysowaniami, pęknięciami czy zabrudzeniami. Ale co z wyjątkowymi kolorami wyświetlacza? Bez obaw, szkło Huawei Mate 20 w żadnym stopni nie wpływa ani na jakość wyświetlanego obrazu ani na czułość dotyku.

Jeśli nie wiesz na który model obudowy Huawei Mate 20 się zdecydować, tak aby spełniał Twoje oczekiwania, to koniecznie się z nami skontaktuj a my zrobimy wszystko co w naszej mocy aby ułatwić Ci ten wybór. Sprawdź również: etui P20 Lite

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Filtruj