Lista produktów według marek T-Max

Szkło hartowane T-Max Glass

T-Max Glass pozwala na należytą ochronę smartfona, nie dopuszczając do kosztownych napraw wyświetlacza, a także sprawia, że przez długi czas możesz cieszyć się ekranem smartfona bez żadnych skaz.

Moda na zakrzywione ekrany szeroko weszła do łask producentów smartfonów, ciężko dziś znaleźć markę, która w swoim portfolio nie posiada żadnego modelu, którego krawędzie nie będą zaoblone. Jest to bardzo estetyczne rozwiązanie i pozwala bardziej komfortowo korzystać ze smartfona, jednak przez długi czas był problem z solidnym zabezpieczeniem przedniego panelu takiego urządzenia. Zwyczajne szkło hartowane nie umożliwiało pokrycia zagięć, a folie nie charakteryzowały się tak dobrą wytrzymałością i właściwościami ochronnymi. Stąd też obecność na rynku takich firm jak T-Max Glass, które oferują szkła hartowane chroniące cały przedni panel, włącznie z zaobleniami. Markę charakteryzują konkurencyjne ceny oraz bogaty zestaw instalacyjny, który umożliwia łatwą instalacje i skuteczną ochronę swojego smartfona. Zastosowanie klejów UV pozwoliło na świetne zgranie tafli szkła z ekranem smartfona, a do tego nie ma żadnego wpływu na odwzorowanie jego barw oraz czułość dotyku.

T-Max Glass pozwala na należytą ochronę smartfona, nie dopuszczając do kosztownych napraw wyświetlacza, a także sprawia, że przez długi czas możesz cieszyć się ekranem smartfona bez żadnych skaz. Precyzyjne dopasowanie i silny klej, który nie dopuszcza do podważania szkła zapewniają świetny komfort oraz poziom bezpieczeństwa.

Mniej
Filtruj według
Kategorie
Cena
Filtruj