Etui iPad Pro 11. Szkło hartowane Apple - Sklep Home Screen


Akcesoria do Apple iPad Pro 11: 1. generacji 2018; 2. generacji 2020; 3. generacji 2021.

Kupiłeś iPad Pro 11 i marzysz o tym żeby pozostał na długi czas w nienaruszonym stanie? Obawiasz się, że ewentualne naprawy mechaniczne wyrządzą konkretną dziurę w Twoim budżecie? Już dziś zapoznaj się z asortymentem sklepu Home Screen i zaopatrz się w akcesoria odpowiadające Twoim oczekiwaniom. 

Etui iPad pro 11 - oryginalne akcesoria chroniące!

Rzec można, że najważniejszym elementem iPada jest ekran dlatego też jego zabezpieczeniem powinieneś się zająć w pierwszej kolejności. W ofercie sklepu Home Screen znajdziesz szkło hartowane Apple iPad Pro 11, którego głównym zadaniem jest nie tylko ochrona przedniego panelu urządzenia ale też zabezpieczenie go przed zarysowaniami, pęknięciami czy zabrudzeniami. Warto także nadmienić, że szkło w żaden sposób nie wpływa na jakość wyświetlanego obrazu ani na czułość dotyku.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany czy warto zakupić szkło lub etui Apple iPad Pro 11, to podpowiadamy że warto. Jak mówi stare przysłowie, „lepiej zapobiegać niż leczyć” dlatego też alternatywnie - lepiej wcześniej zabezpieczyć ekran niż go później naprawiać! Sprawdź również inne akcesoria do produktów Apple: etui na telefon Apple.

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj