Etui, folie i szkła Honor 9 - w sklepie Home Screen

Huawei zdobywa Polskę

Nawet jeśli nie jesteś zapalonym fanem technologii, marka Huawei z pewnością utrwaliła się w Twojej głowie. Wszystko za sprawą polskich operatorów GSM promujących urządzenia chińskiego producenta oraz osoby Roberta Lewandowskiego, który stał się główną twarzą marki.

Trzeba przyznać, że poza tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych, firma Huawei produkuje również dobrej jakości smartfony i inne urządzenia elektroniczne. Dowodem sukcesu chińskiego producenta niech będzie trzecie miejsce na światowym rynku telefonów komórkowych pod względem wolumenu sprzedaży. Wyprzedzają go tylko nieśmiertelne Apple i Samsung.

Duży sukces na rynku odniósł model P10. Kilka miesięcy po jego premierze światło dzienne ujrzał jego tańszy-młodszy brat, Huawei Honor 9.  Co znajdziemy w modelu Honor 9?

Huawei Honor 9 – flagowiec w przystępnej cenie

Poza ceną, największym atutem modelu jest aparat. Bardzo dobry aparat. Podwójny aparat, składający się z dwóch matryc: kolorowej 12 – megapikselowej oraz czarno-białej 20 – megapikselowej. Zoom Hybrydowy umożliwia dwukrotnie przybliżenie zdjęcie bez utraty jakości.

Wbudowany chip AKM odpowiedzialny jest za odtwarzanie dźwięku. Dźwięk odtwarzany jest w jakości Hi-Fi, co czyni go najbardziej zbliżonym do oryginału. Przy projektowaniu chipa udział brali uznani inżynierowie dźwięku oraz akustyki.

W Honorze 9 zamontowano ekran o przekątnej 5.15 cala w rozdzielczości Full HD. We flagowcach innych producentów smartfonów w podobnej półce cenowej, znajdziemy co prawda większe i bardziej zaawansowane wyświetlacze – jednak standard kalibracji ekranu zastosowany w sprzęcie Huawei’a pozwala mu na bezproblemową rywalizację z najlepszymi.

Huawei sam produkuje procesory i umieszcza swoje autorskie rozwiązania w telefonach. Co prawda, ich technologia nie może jeszcze równać się z Qualcommem czy Samsungiem, jednak benchmarki udowadniają, że układ w Honor 9 zapewnia bardzo płynne działanie systemu.

Niestety mimo przystępnej ceny i atrakcyjnej funkcjonalności, Honor 9 odstaję nieco od modelu P10. W przeciwieństwie do swojego starszego brata, który jest zamknięty w aluminiowej bryle, Honor 9 został zbudowany z wielu warstw szkła, co naraża go na częste zarysowania, pęknięcia obudowy przy upadkach czy permanentne odciski palców na tylnej klapie. Chcąc cieszyć się przyzwoitym smartfonem w niskiej cenie, niezbędna jest inwestycja w etui.

Etui do Huawei Honor 9

Home Screen wybierając produkty do swojej oferty, stawia na rozwiązania łączące zalety elastycznych materiałów oraz tych odpowiedzialnych za ochronę przed uszkodzeniami. Delikatna szklana obudowa przyciąga uwagę, jednak jest bardzo narażona na uszkodzenia. Nasze etui dla Honor 9 mają za zadanie chronić Twój smartfon, jednocześnie nie zaburzając jego oryginalnego designu i zmysłu projektantów.

Wybierz etui dla Honor 9 spośród produktów takich marek jak Ringke czy MSVII. Pokrowce są idealnie dopasowane do modelu, z uwzględnieniem przycisków i wszystkich złącz. Eliminują problem ciągłych odcisków palców na tylnej obudowie, dodając Twojemu urządzeniu wyjątkowego charakteru.

Szukasz etui do Honor 9? Jesteś we właściwym miejscu!

Produkt dodany do ulubionych