Etui, folie i szkła Honor 8X - w sklepie Home Screen

Huawei Honor 8X to urządzenie, któremu mimo solidnego wykonania z całą pewnością przyda się dodatkowa ochrona.  Smartfon ten został wyposażony w wyświetlacz FullView z praktycznie niewidocznym obramowaniem. Stosunek powierzchni ekranu do powierzchni całkowitej panelu przedniego to aż 91%. Aby nie narazić się na koszty związane z ewentualną wymianą wyświetlacza, warto zawczasu zaopatrzyć się w szkło hartowane Huawei Honor 8X, które skrupulatnie ochroni przedni panel przed zarysowaniami czy pęknięciami. Dodatkowym plusem szkła hartowanego jest to, że w żadnym stopni nie wpływa on na jakość wyświetlanego obrazu ani tym bardziej na czułość dotyku.

Warto także zadbać o estetykę tylnej obudowy. Większość użytkowników zdecydowanie woli gdy urządzenie nie ma rys czy pęknięć. Aby temu zapobiec koniecznie zapoznaj się z asortymentem sklepu Home Screen i już dziś zakup etui Huawei Honor 8X odpowiedni do swoich potrzeb.

Jeśli nadal nie jesteś przekonany czy warto wydać pieniądze na ochronę swojego Huawei Honor 8X to podpowiadamy- zdecydowanie warto!

Produkt dodany do ulubionych