Etui, folie i szkła Honor 10 Lite - w sklepie Home Screen


Honor to sub-marka chińskiego giganta - Huawei. Ich urządzenia z założenia przeznaczone są młodszej grupy użytkowników, dlatego też często mają podobne specyfikacje jak urządzenia Huawei jednak w bardziej przystępnych cenach. Wiele osób na przykład twierdzi, że Hunor 10 Lite, to bliźniak Huawei P Smart 2019, o czym świadczy specyfikacja, według której urządzenia mają taki sam procesor, rozmiar i rodzaj ekranu, a nawet baterię. Jednak czy na tej podstawie można nazwać te urządzenia bliźniaczymi? Nie mi to oceniać, natomiast wiem na pewno, że jeśli jesteś posiadaczem tegoż modelu od Honor, to z całą pewnością poszukujesz dla niego odpowiedniej ochrony. Tu z pomocą przychodzi sklep Home Screen, w którego asortymencie znajdują się etui Honor 10 Lite, których głównym zadaniem jest ochrona Twojego urządzenia przed zarysowaniami, pęknięciami czy też innymi uszkodzeniami mechanicznymi. Jest to o tyle istotne, że w Internecie można znaleźć wiele informacji na temat szybkiego rysowania się obudowy tego właśnie smartfona. 

Ważną sprawą jest także ochrona przedniego panelu urządzenia, ze względu na wąskie ramki i mały notch. W zabezpieczeniu tej części urządzenia pomoże Ci szkło hartowane Honor 10 Lite, które mimo, że perfekcyjnie ochroni ekran smartfona, to w żaden sposób nie wpłynie na czułość dotyku czy jakość wyświetlanego obrazu.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego asortymentu, to śmiało się z nami skontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, by pomóc Ci jak najlepiej i jak najszybciej.  

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Filtruj