Etui Samsung Galaxy Note 10 Plus. Folie i szkła | Sklep Home Screen


Etui Samsung Galaxy Note 10 Plus

Seria Note od Samsunga to flagowce najwyższej klasy - duże ekrany, świetne podzespoły, doskonała wydajność, rysik wspomagający prace i wysoka cena. Note’y mają bardzo wielu zwolenników i nie bez przyczyny. Tego typu urządzenia to często wybór na lata - oferują znakomitą wydajność, która spokojnie wystarcza na kilka wiosen.

Jeżeli oczekujesz od swojego Samsunga Galaxy Note 10 Plus, że będzie Ci służył bezawaryjnie przez najbliższe lata, to warto byłoby go solidnie „opancerzyć”. Tanie akcesoria ochronne nie do końca spełniają swoją role, a ich użyteczność najczęściej weryfikuje pierwszy nieplanowany upadek. Dlatego naprzeciw wychodzimy my i możemy zaoferować Ci szeroką gamę etui dla Samsunga Galaxy Note 10 Plus. Sklep Home Screen to oficjalny dystrybutor wielu marek, a szeroki asortyment z pewnością pozwoli Ci na wybranie pokrowca dopasowanego do Twojego gustu i upodobań. Lekki, przezroczysty, nienarzucający się futerał? Mamy to. Sylikonowy pokrowiec, który skutecznie zaabsorbuje energie powstałą podczas np. upadku? Mamy to. Różne kolory, różne materiały, różne marki oraz modele - etui dla Note 10 Plus Ci u nas dostatek. Warto także zauważyć, że obudowy znanych i szanowanych marek są perfekcyjnie dopasowane do kształtu urządzenia - oznacza to, że telefon nie ma prawa wysunąć się z etui przy upadku, ale także zapewniają komfort w codziennym użytkowaniu, ponieważ wszelkie wycięcia na głośniki, porty oraz przyciski są precyzyjnie ulokowane.

Nie można także zapomnieć o przedniego panelu… a raczej wyświetlacza, który w zasadzie w całości szczelnie wypełnia przedni panel. A jak akcesoria ochronne to także wszelkiego rodzaju szkła, zarówno 3D, Full Glue jak i klejone klejem UV oraz folie na ekran, które zabezpieczą Twoje urządzenie i sprawią, że nie będziesz obawiać się o uszkodzenia, powstałe w wyniku codziennej eksploatacji. 

Zachęcony? Z początku może Cię przytłoczyć bogata oferta akcesoriów w naszym sklepie, lecz w razie wątpliwości możesz się z nami zawsze skontaktować - zapoznamy się z Twoimi wymaganiami i dopasujemy optymalne rozwiązanie, które Cię zadowoli. Także… do usłyszenia :)

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Na aparat
Filtruj