Etui i szkła Samsung Galaxy J6 Plus (2018) - w sklepie Home Screen


Samsung Galaxy J6 Plus to smartfon wyposażony w niesamowity 6-calowy wyświetlacz Infinity HD+. Ma on idealne proporcje wynoszące 18,5:9. Jego lekki i smukły design sprawia, że z większą przyjemnością możemy oglądać na nim wszystko to, co lubimy. Aby zabezpieczyć ten niezwykły wyświetlacz warto zaopatrzyć się w szkło hartowane Samsung Galaxy J6 Plus. Zabezpieczy ono przedni panel urządzenia przed zarysowaniami, pęknięciami czy zabrudzeniami pozwalając nam cieszyć się znakomitej jakości obrazem przez długi, długi czas.

Smartfon posiada ciekawy design i smukłe wzornictwo. To wszystko producenci osiągnęli za pomocą zaokrąglonych krawędzi i błyszczącego wykończenia. Przy produkcji urządzenia Samsung zatroszczył się także o wysoki komfort pracy z urządzeniem. Szkoda by było, by to wszystko zostało zaprzepaszczone przez upadek telefonu czy inne zdarzenie losowe. Dlatego też warto zapoznać się z asortymentem sklepu Home Screen i zaopatrzyć się w etui Samsung Galaxy J6 Plus, którego zadaniem jest nie tylko ochrona ale także wzmocnienie pozytywnych cech wyglądu naszego urządzenia.

Jeśli nie wiesz, które akcesoria wybrać tak, by odpowiadały Twojemu tempu życia i Twoim wymaganiem to koniecznie się z nami skontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc Ci w tym jakże istotnym dla przyszłości Twojego urządzenia wyborze.