Ochroń swój smartfon - etui i szkła dla Xiaomi MIX 4

Nowy flagowiec od Xiaomi! Chiński producent pozwala sobie na eksperymentowanie w serii Mix, nie inaczej jest w tym przypadku. Jedno z nowych rozwiązań to niewidoczna przednia kamera, która została zatopiona w ekranie urządzenia. Kolejne ciekawe rozwiązanie to obudowa (tył oraz boki) zostały wykonane z jednego kawałka ceramiki. Zapewnia to świetne doznania estetycznie, ale...

...nadal jest to smartfon, urządzenie mobilne, które wykorzystujemy codziennie w różnych warunkach. I nadal tak samo jest narażone na powstawanie nieestetycznych zarysowań i pęknięć, gdy nieopatrznie wypadnie nam z dłoni. A skoro lepiej zapobiegać niż leczyć to mamy dla Ciebie rozwiązania, które przypadną Ci do gustu.

W Home Screen masz szeroki wybór etui dla Xiaomi MIX 4, które skutecznie ochronią smartfon w codziennej eksploatacji. Niezależnie czy potrzebujesz smukłej obudowy czy bardziej pancernego i solidnego rozwiązania - znajdziesz coś dopasowanego do swoich potrzeb i gustu.

Ekran to także ważny element telefonu i tutaj też znajdziesz produkt, który doskonale poradzi sobie z ochroną tego podzespołu. Wolisz folie i minimalizowanie zarysowań? Czy możesz preferujesz szkło do MIX 4, które wzmocni tafle szkła na ekranie przed uderzeniami? Od wyboru do koloru!