Etui, szkła Samsung Galaxy Tab A 10.1 2019 - w Home Screen


Samsung to firma założona w 1938 roku w Korei Południowej, specjalizująca się w produkcji elektroniki użytkowej. Mimo, że najbardziej kojarzeni są z wytwarzania smartfonów, w ich portfolio znaleźć także można tablety. Jeżeli jesteś posiadaczem tabletu od Samsung to z całą pewnością chcesz aby był skrupulatnie chroniony. W sklepie Home Screen znajdziesz etui Samsung Galaxy Tab A 10.1 z 2019 roku, którego głównym i nadrzędnym zadaniem jest ochrona Twojego tabletu przed uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak zarysowania, pęknięcia czy zabrudzenia.

Istotnym elementem, także zasługującym na ochronne w tablecie jest ekran, dlatego też warto zaopatrzyć się w szkło hartowane Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019), które pomimo tego, że zapewni przedniemu panelowi świetną ochronę, to dodatkowo nie wpłynie w żaden sposób na jakość wyświetlanego obrazu, nasycenie kolorów czy czułość dotyku. 

Jeżeli masz pytania dotyczące naszych akcesoria Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2019) to śmiało się z nami skontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by jak najlepiej Ci na nie odpowiedzieć. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Typ
Filtruj