Etui Samsung Galaxy A40. Szkła i akcesoria ochronne | Home Screen

Samsung A40 etui i akcesoria ochronna

Samsung to jedna z najbardziej wpływowych i najważniejszych firm produkujących elektronikę użytkową. Jeżeli chodzi o smartfony, to w ich portfolio znajdują się takie kultowe serie jak Samsung Galaxy S SeriesSamsung Galaxy Note Series czy Samsung Galaxy A Series. Ta ostatnia to seria średniej klasy telefonów, której modele nawiązują do flagowych urządzeń z serii Samsung Galaxy S, jednak charakteryzujące się słabszymi specyfikacjami i funkcjami. 

Jeśli jesteś posiadaczem urządzenia z serii, to z całą pewnością zastanawiasz się jak go skutecznie chronić. Tutaj z pomocą przychodzi sklep Home Screen w którego ofercie znajduje się wiele interesujących etui Samsung Galaxy A40.  Zważywszy na to, że jego „plecki” wykonane zostały z Glasstic 3D, a sama bryła charakteryzuje się zaokrąglonymi krawędziami, chcąc jak najdłużej cieszyć się urządzeniem w nienaruszonym stanie warto zainwestować właśnie w ten typ ochrony. Głównym zadaniem case jest zabezpieczenie urządzenia przed różnego typu uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania, pęknięcia czy zabrudzenia, a także nadanie mu ciekawego, nietuzinkowego wyglądu. Niezależnie od tego czy wolisz obudowy cienkie, nieingerujące w kształt urządzenia, czy grube, niemalże militarne- w naszym sklepie z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

Szkło hartowane Samsung Galaxy A40

Mówiąc o ochronie urządzenia warto także pamiętać o zabezpieczenia najważniejszej jego części- 5,9 calowego ekranu Infinity, o rozdzielczości Full HD+. Pomóc nam w tym może szkło hartowane na wyświetlacz Galaxy A40, które nie tylko będzie skrupulatnie chronić przedni panel smartfona, ale także ułatwi dbanie o czystość ekranu. Co ważne, warstwa ochronna w żaden sposób nie wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu, czy czułość dotyku. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące akcesoriów z naszego sklepu, to bez skrupułów się z nami kontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by pomóc Ci rozwiać wszelkie wątpliwości. 

Produkt dodany do ulubionych