Etui, szkła i folie Nokia 9 PureView - w sklepie Home Screen

Nokia to fińskie przedsiębiorstwo zajmujące się technologiami, którego dział telefonów  w 2016 został odkupiony przed FIH Mobile oraz HMD Global. Od tamtego czasu można powiedzieć, że Nokia przeżywa prawdziwe „odrodzenie”. Wypuszczane zostają coraz to nowsze i bardziej fantazyjne modele , które budzą ciekawość a także (w niektórych przypadkach) podziw. Takim modelem bezapelacyjne stała się bezapelacyjnie Nokia 9 PureView, która jest pierwszym urządzeniem na rynku z aż pięcioma obiektywami! Jeśli więc jesteś posiadaczem tego urządzenia to z całą pewnością zastanawiasz się co zrobić aby był przez cały czas skrupulatnie chroniony. W ofercie sklepu Home Screen znajdziesz wiele ciekawych etui dla Nokii 9 PureViev, które zabezpieczą Twoje urządzenie przed niepożądanymi uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak zarysowania, pęknięcia czy zabrudzenia. W naszym asortymencie znajdują się obudowy w przeróżnych kolorach, kształtach i o różnych funkcjach, które z całą pewnością będą przyciągać wzrok. Choć w przypadku tego modelu nie wiadomo, czy będzie to kwestia etui czy może nietuzinkowego rozłożenia aparatów na tylnej obudowie smartfona. 

Mówiąc o ochronie urządzenia warto także wspomnieć o zabezpieczeniu 5,99 calowego ekranu urządzenia. W tej trudnej misji pomóc może szkło hartowane Nokia 9 PureView, które zabezpieczy ekran przed uszkodzeniami ale w żadnym wypadku nie wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu czy czułość dotyku. Ponad to, szkło ułatwi utrzymywanie przedniego panelu w czystości i pozwoli cieszyć się nienaruszonym wyświetlaczem przez długi, długi czas. 

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące naszego asortymentu to śmiało się z nami skontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej możliwości by je rozwiać. Zapraszamy do zakupów!

Produkt dodany do ulubionych