Etui Samsung Galaxy A30. Case, szkła i folie ochronne | Home Screen

Case Samsung Galaxy A30

Seria urządzeń Samsung Galaxy A, to jedna z najbardziej popularnych rodzin od Samsunga, obok serii Samsung Galaxy S oraz Samsung Galaxy Note. Z założenia są one tańszymi odpowiednikami smartfonów z rodziny S, o słabszych specyfikacjach i funkcjach. Jednak głównie ze względu na swoją cenę, posiadają one spore grono fanów. Jesteś jednym z nich? Jeśli tak, to zapewne zastanawiasz się, co powinieneś zrobić aby skutecznie i skrupulatnie chronić swoje urządzenie. Z pomocą przychodzi Ci sklep Home Screen, w którego asortymencie znajdziesz wiele ciekawych etui Samsung Galaxy A30. Ich nadrzędnym zadaniem jest ochrona smartfona przed wszelkimi uszkodzeniami mechanicznymi, a w szczególności zarysowaniami, pęknięciami czy zabrudzeniami. Ponadto, obudowa nada Twojemu urządzeniu niepowtarzalnego, spersonalizowanego wyglądu, który z pewnością będzie przyciągał wzrok innych. 

Jeśli mówimy o ochronie urządzenia to warto także rozważyć zabezpieczenie 6,4 calowego ekranu smartfona. W tej trudnej misji pomóc nam może szkło hartowane Samsung Galaxy A30, które ochroni wyświetlacz przed różnego typu zarysowaniami, pęknięciami i innymi tego typu uszkodzeniami. Co ważne, dodatkowa warstwa ochronna na ekranie, w żaden sposób nie wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu i czułość dotyku, a dodatkowo ułatwi utrzymywanie przedniego panelu w czystości. 

Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, które akcesoria wybrać aby spełniały Twoje oczekiwania i trafiały w Twoje upodobania to śmiało się z nami skontaktuj a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci pomóc. 

Produkt dodany do ulubionych