Etui Samsung Galaxy A70. Folie i szkła | Sklep Home Screen

Samsung to koreańska firma, specjalizująca się w produkcji elektroniki użytkowej. W ich portfolio znaleźć można takie serie urządzeń jak: Galaxy A, Galaxy Note, Galaxy S a także Galaxy J. Jednak czym charakteryzuje się rodzina smartfonów wchodzących w skład Galaxy A? Ta grupa urządzeń zapoczątkowana została Samsungiem Galaxy Alpha i skierowana była dla tych, którzy marzyli o smartfonach ze słowem „Galaxy” w nazwie, nie płacąc jednak za niego aż tak dużo. Aby „wilk był syty i owca cała” producenci postanowili pójść na kompromis i wyprodukować rodzinę urządzeń, które są ładne, wykonane z drogich materiałów jednak posiadają podzespoły dla grupy mniej wymagających odbiorców. Jednym z takich smartfonów jest Samsung Galaxy A70. Jeśli jesteś jego posiadaczem, to z całą pewnością chcesz, aby był skrupulatnie chroniony, dzięki czemu unikniesz uszkodzeń mechanicznych, a dalej idąc także dziury w budżecie, którą takowe mogą spowodować. Chcąc chronić swoje urządzenie warto rozważyć zakup etui Samsung Galaxy A70. W asortymencie sklepu Home Screen znajdziesz wiele ciekawych propozycji, zaczynając od cienkich, niemal niewidocznych case’ów, aż po takie solidne, grube, niemal militarne. 

Rozmyślając o ochronie urządzenia, nie można zapomnieć o zabezpieczeniu jego najważniejszej części- ekranu. Najlepszym rozwiązaniem tej sytuacji będzie zaopatrzenie się w szkło hartowane Samsung Galaxy A70, które ma chronić przedni panel przed zarysowaniami, pęknięciami czy zabrudzeniami. Co ważne, dodatkowa warstwa ochronna w żaden sposób nie wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu czy na czułość dotyku. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, które z naszych produktów wybrać aby jak najlepiej spełniały Twoje oczekiwania, to koniecznie się z nami skontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci pomóc. 

Produkt dodany do ulubionych