Etui Samsung Galaxy A10. Folie i szkła | Sklep Home Screen

Wydałeś już wystarczająco dużo pieniędzy na swojego nowego smartfona, a teraz marzysz już tylko o tym aby uniknąć uszkodzeń mechanicznych, które wyrządzą dziurę w Twoim budżecie? Nic prostszego. Już teraz zapoznaj się z asortymentem sklepu Home Screen i wybierz etui Samsung Galaxy A10 najlepiej spełniające Twoje oczekiwania. Głównym zadaniem case’ów jest ochrona urządzenia przed zarysowaniami, pęknięciami czy zabrudzeniami. Wolisz obudowy cienkie, niemal niewidoczne, a może solidne, niemal militarne? Preferujesz case kolorowe czy przezroczyste, etui typu „plecki” czy może „bookcase”? Niezależnie od tego jak odpowiedziałeś, z całą pewnością w naszym sklepie znajdziesz akcesoria najlepiej spełniające Twoje upodobania i wymagania. 

Przy rozważaniach na temat ochrony smartfona nie sposób nie wspomnieć o zabezpieczeniu przedniego panelu urządzenia. Idealnie do tego zadania sprawdzi się szkło hartowane Samsung Galaxy A10, które będzie skrupulatnie chronić 6,2 calowy ekran Twojego smartfona. Mimo solidnej ochrony, którą zapewnia szkło, możemy zapewnić, że nie wpływa ono w żaden sposób na jakość wyświetlanego obrazu, czułość dotyku czy nasycenie kolorów. 

Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej i już teraz zaopatrz się w akcesoria dla Galaxy A10, które pomogą Ci w dbaniu o Twojego smartfona i w jego ochronie. 

Produkt dodany do ulubionych