Etui Huawei P Smart Z. Folie i szkła | Sklep Home Screen

Jedna z największych i najbardziej wpływowych korporacji zajmujących się produkcją elektroniki użytkowej. Założona została w 1987 roku w Chinach. Już wiesz o której z firm mowa? Oczywiście o Huawei! Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem któregoś z urządzeń pochodzących z portfolio tejże firmy, to z całą pewnością marzysz o tym, aby skrupulatnie swój sprzęt chronić. Z pomocą przychodzi sklep Home Screen i jego szeroki asortyment, który pomoże Ci w tym jakże trudnym zadaniu. W naszej ofercie znajdziesz, między innymi, wiele ciekawych etui Huawei P Smart Z, których głównym zadaniem jest zabezpieczenie Twojego smartfona przed różnymi uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak pęknięcia, zarysowania czy zabrudzenia. Z uwagi na różnorodność naszych produktów, każdy znajdzie u nas coś dla siebie, niezależnie od tego czy preferuje, cienkie, praktycznie niewidoczne etui, czy może grube, z certyfikatem militarym.

Ważnym elementem smartfona, który też należy chronić jest ekran. Najlepszym wyborem w tym wypadku będzie zaopatrzenie się w szkło hartowane dla P Smart Z, które będzie skrupulatnie zabezpieczać 6,59 calowy wyświetlacz urządzenia. Możemy zapewnić, że mimo iż na przednim panelu smartfona znajdować się będzie dodatkowa warstwa ochronna, to nie wpłynie ona w żaden sposób na czułość dotyku czy jakość wyświetlanego obrazu, a wręcz ułatwi dbanie o jego czystość! 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości dotyczące naszego asortymentu to śmiało się z nami kontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci jak najlepiej na nie odpowiedzieć.  

Produkt dodany do ulubionych