Etui Google Pixel 3a. Folie i szkła | Sklep Home Screen


Z czym Ci się kojarzy słowo Google? Mi w pierwszej kolejności przychodzi na myśl najpopularniejsza przeglądarka internetowa. Ale jeśli to czytasz, to Tobie z całą pewnością Google kojarzy się także z producentem smartfonów. Jesteś posiadaczem któregoś z urządzeń od tej firmy? Jeżeli tak, to z całą pewnością chcesz aby Twoje urządzenie było skrupulatnie chronione. Nic prostszego! Już teraz zapoznaj się z szerokim asortymentem sklepu Home Screen i wybierz etui Google Pixel 3a najlepiej odpowiadające Twoim potrzebom i upodobaniom. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej naszych produktów, ich różnych rodzajów i funkcji nawet najbardziej wybredny klient znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego czy woli delikatne, praktycznie niewidoczne rozwiązania, czy może te mocno rzucające się w oczy. 

Mówiąc o ochronie smartfona nie sposób nie wspomnieć o zabezpieczeniu najważniejszego elementu urządzenia- ekranu. Pomóc w tym może szkło hartowane Google Pixel 3a, które solidnie ochroni 5,6 calowy wyświetlacz urządzenia, którego rozdzielczość wynosi 2220 x 1080 pixeli. Ponad to, dodatkowa warstwa ochronna, którą stanowi szkło pomoże Ci zadbać o czystość przedniego panelu. Mimo to, możemy zapewnić, że nie wpłynie ono na jakość wyświetlanego obrazu, nasycenie kolorów i czułość dotyku. 

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące naszego asortymentu to śmiało się z nami skontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci na nie odpowiedzieć. 

Filtruj według
Cena
Producenci
więcej... mniej
Rodzaj
Na aparat
Filtruj