Etui Google Pixel 3a XL. Folie i szkła | Sklep Home Screen


Co pierwsze przychodzi Ci na myśl gdy słyszysz słowo Google? Przeglądarka internetowa? A może jednak producent smartfonów? Jeśli jednak w pierwszej kolejności pomyślałeś o producencie urządzeń elektroniki użytkowej, to prawdopodobnie jesteś posiadaczem któregoś z ich wytworów.  Chciałbyś chronić swoje urządzenie? Nie mogłeś lepiej trafić. W sklepie Home Screen znajdziesz wiele ciekawych etui Google Pixel 3a XL, których głównym zadaniem jest ochrona urządzenia przed niepożądanymi uszkodzeniami mechanicznymi, które mogą wyrządzić dziury w Twoim budżecie. Preferujesz etui cienkie, niemal niewidoczne? A może grube, z certyfikatem militarnym? Jesteś zwolennikiem przezroczystych case’ów, a może jesteś zdania że obudowa powinna być kolorowa, wzorzysta i mocno rzucać się w oczy? Niezależnie od tego jak odpowiedziałeś, w naszym asortymencie z całą pewnością znajdziesz coś dla siebie. 

Mówiąc o ochronie urządzenia nie można zapomnieć o zabezpieczeniu 6 calowego ekranu smartfona. Pomóc w tym może szkło hartowane Google Pixel 3a XL, które oprócz ochrony przedniego panelu pozwoli Ci porzucić troski związane z zamartwianiem się o jego wygląd. Możemy także zapewnić, że dodatkowa warstwa ochronna w żaden sposób nie wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu czy czułość dotyku. 

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów, to śmiało się z nami skontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci na nie odpowiedzieć.