Etui Asus Zenfone 6. Folie i szkła | Sklep Home Screen

Firma Asus kojarzona jest przez większość tylko i wyłącznie z produkcją laptopów. Nic bardziej mylnego! W ich portfolio znaleźć możemy także smartfony oraz tablety. Jeśli więc jesteś posiadaczem któregoś ze smartfonów od Asus, to z całą pewnością poszukujesz dla niego solidnej ochrony. Doskonale trafiłeś! W asortymencie sklepu Home Screen znajdziesz wiele interesujących etui dla Zenfone 6, które skrupulatnie zabezpieczą Twoje urządzenie przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi takimi jak zarysowania, pęknięcia czy zabrudzenia.

Ponad to, warto także wspomnieć o ochronie ekranu urządzenia. Pomóc w tym może szkło hartowane Asus Zenfone 6, które nie tylko będzie chronić wyświetlacz urządzenia, ale także pozwoli Ci porzucić troski związane z zamartwianiem się o jego bezpieczeństwo. Co ważne, dodatkowa warstwa ochronna w postaci szkła hartowanego w żaden sposób nie wpłynie na jakość wyświetlanego obrazu czy też czułość dotyku. 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszego asortymentu to śmiało się z nami skontaktuj, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy by Ci na nie odpowiedzieć. 

Produkt dodany do ulubionych