Nadchodzi premiera Galaxy S9 i S9 Plus!
lut072018

Nadchodzi premiera Galaxy S9 i S9 Plus!

Pozostało niewiele czasu do premiery nowych flagowych modeli koreańskiego producenta – Galaxy S9 i Galaxy S9 Plus. W czym będą lepsze od poprzedników?

Wygląd

Wiele osób jest rozczarowanych brakiem rewolucji, ponieważ Samsung postanowił dopracować jedynie kilka elementów, wygląd pozostawiając niemal niezmienionym. Jedną ze zmian jest ułożenie aparatów i czytnika linii papilarnych – nie będą one ułożone poziomo, a pionowo, co ma zdecydowanie poprawić komfort korzystania ze smartfona. Jak widać koreański gigant słucha swoich klientów i usprawnia to, co mu nie wyszło w poprzedniej rewolucji.

Wielkości smartfonów będą bardzo podobne bądź identyczne jak poprzedniej serii, a zestawiając to z bardzo podobnym wyglądem osoby obsługujące S8 lub S8 Plus nie będą musiały długo przyzwyczajać dłoni do kształtu urządzenia.

Aparaty

Nowa generacja serii Galaxy może się poszczycić niezwykle jasną przysłoną f/1.5 w aparacie 12Mpix. Jednak zrezygnowano z dwóch obiektywów w mniejszym modelu – dwa aparatu uświadczymy tylko w S9+.

Przedni aparat w obu przypadkach to pojedyncza kamerka 8Mpix. Ciekawostką jest, że skaner tęczówki w mniejszej wersji będzie zintegrowany z aparatem, natomiast w S9 Plus skaner i aparat będą odrębnymi sekcjami.

Dane techniczne

Samsung, chcąc czy nie chcąc, podążył drogą Apple, więc spodziewajmy się, że wersja z Plusem nie tylko będzie większa, ale i będzie miała lepsze podzespoły. Mowa tutaj o większej ilości pamięci RAM (6GB vs 4GB) i zastosowaniu podwójnego aparatu w S9+.

Należy się ukłon w stronę Samsunga, że nie poszedł za tłumem i w najnowszym jego modelu będziemy mieli standardowe, normalne, znane każdemu gniazdo Jack 3,5mm. Do tego obsługa kart SD, a także pyło i wodoszczelna obudowa IP68.

Zostaw komentarz

Cart 0 Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
€0.00 Total

Check out