Etui marki Spigen już w asortymencie Home Screen
paź112017

Etui marki Spigen już w asortymencie Home Screen

Ostatnio w naszym sklepie pojawiło się sporo nowości, jeżeli chodzi o wprowadzone marki. Warto podkreślić, że pojawiły się także produkty marki Spigen, która jest jedną z czołowych producentów, zajmujących się produkcją ochronnych akcesoriów dla urządzeń mobilnych. Jest to bezpośrednia konkurencja dla koreańskiej marki Ringke, więc śmiało możemy rzec, że mowa tutaj o zachowaniu najwyższej jakości i najwyższej precyzji w projektowaniu i tworzeniu etui.

Modele, które wprowadziliśmy do asortymentu Home Screen to:

Neo Hybrid

Spigen Neo Hybrid dla S8

Świetnie chroniące hybrydowe etui, które jest efektem chęci połączenia najważniejszych zalet poliuretanu i poliwęglanu. Pierwszy z zastosowanych materiałów pozwala na świetne niwelowanie wstrząsów, wysoką odporność na zarysowania oraz, za sprawą swojej gumowatej struktury, świetnie zwiększa przyczepność zestawu w dłoni. Natomiast twardy poliwęglan spaja konstrukcje, usztywnia ją, równomiernie rozprowadzając energie powstałą w wyniku np. upadku, tworząc świetny duet. Smukłość jest tu kolejną zaletą, ponieważ etui Neo Hybrid jest bardzo ergonomicznym i komfortowym wyborem.

Rugged Armor

Etui, które może pochwalić się surowym, wręcz militarnym wyglądem, jednak zastosowane wstawki o teksturze włókna węglowego to nie zimny karbon, lecz przyjemny w dotyku poliuretan. Zapewnia świetną ochronę w codziennym użytkowaniu i świetny, pewny chwyt, na który pozwala poliuretan, przypominający konsystencją gumę.

Rugged Armor Extra

Wzmocniona wersja Rugged Armor, która może zaciekawić „pompowanymi” narożnikami oraz specjalną strukturą Hexa-Core na tylnej części etui, aby jeszcze bardziej zniwelować śliskość etui w dłoni i uchronić smartfon przed przypadkowym upadkiem.

Liquid Air

Coś dla fanów smukłych kształtów – Liquid Air to nieingerujące w kształt urządzenia etui, które fantastycznie ochroni przed zarysowaniami. W całości stworzone z TPU, dzięki czemu, podobnie jak wszystkie prezentowane modele Spigena, zapobiega wyślizgnięciu się smartfona z dłoni.

Jednak to tylko początek, a z czasem modeli Spigena pojawi się o wiele więcej. Jak widzisz ciągle rozbudowujemy nasz asortyment, abyś mógł dobrać etui jak najlepiej dopasowane do swojego gustu i potrzeb. Istniejemy dla Ciebie i chcemy Ci pomóc.

Zaciekawiony wszystkimi produktami Spigena w Home Screen? Zapraszamy! 

Zostaw komentarz

Cart 0 Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
€0.00 Total

Check out