Etui do Iphone X już w sklepie!
wrz262017

Etui do Iphone X już w sklepie!

Nareszcie jest! Jubileuszowy smartfon został zaprezentowany w wyjątkowym miejscu i w wyjątkowych okolicznościach!

To już 10 lat, od kiedy Steve Jobs zaprezentował światu pierwszą wersję Iphone'a i zrewolucjonizował rynek telefonów komórkowych.

Steve Jobs podczas prezentacji pierwszego iPhone'a (youtube.com)

12 września 2017 roku, w wybudowanym na cześć zmarłego twórcy potęgi Apple, budynku Steve Jobs Theater odbyła się prezentacja najnowszej wersji kultowego smartfona (Iphone 8) oraz światło dzienne ujrzał jubileuszowy, Iphone X!

Iphone X wnosi największe zmiany do serii telefonów Apple od początku jej istnienia. Zrezygnowano z charakterystycznego przycisku Home, a ekran został maksymalnie rozciągnięty, wypełniając cały przedni panel. Cytując informację z oficjalnej strony Apple: "On nie ma ekranu, on jest ekranem".

Obudowa nowego Iphone'a to połączenie szkła oraz metalu. Jest to kolejna zmiana, gdyż gigant z Cupertino jakiś czas temu zrezygnował ze szklanej obudowy, wyposażając kolejne wersje w obudowy wykonane z metalu.

Apple w końcu postawił na ekran w technologii OLED. Ekran o przekątnej 5,8 cala ma niespotykaną zbyt często rozdzielczość 2436x1125 pikseli, proporcje 19,5:9 oraz wyposażony został w takie technologie jak HDR, True Tone czy 3D Touch.

W Iphone X zastosowano ten sam układ co w Iphone 8, A11 Bionic. 6-rdzeniowy mikroprocesor cechuje się potężną wydajnością i jest uważany za jeden z najszybszych układów obliczeniowych dostępnych na rynku.

Najbardziej tajemniczą i wzbudzającą wiele kontrowersji, jest funkcja Face ID. Znana od lat funkcja czytnika linii papilarnych została zastąpiona rozpoznawaniem twarzy. Poprzez skanowanie twarzy możemy nie tylko odblokować telefon ale także zautoryzować płatność w systemie Apple Pay czy zalogować się do popularnych aplikacji. Skaner ma być zdecydowanie bardziej niezawodny i bezpieczny niż czytnik linii papilarnych. Jak będzie? Okaże się w praktyce. Jednak śmiało możemy powiedzieć, że przyszłość nadchodzi.

W sklepie Home Screen już możecie znaleźć etui do Iphone X, a niebawem pojawią się szkła oraz inne akcesoria ochronne do tego modelu. Zawsze wybieramy produkty, które są dopasowane do standardów Apple i nie przeszkadzają w codziennym użytkowaniu telefonu.

Sprawdź w naszym asortymencie etui do Iphone X, które już się pojawiły!

Zostaw komentarz

Cart 0 Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
€0.00 Total

Check out