Powiew świeżości na HomeScreen.pl
lip122017

Powiew świeżości na HomeScreen.pl

Całkiem niedawno wystartowała nowa wersja sklepu Home Screen, a zmiany nie tylko dotyczą jego wyglądu. Dowiedz się co zostało zmienione i dlaczego jest lepiej.

Design jest jak skarpetka - długo niezmieniany zaczyna śmierdzieć. Poprzedni wygląd strony, mimo, że nadal dobrze się prezentujący i nowoczesny, był z Wami od niemal samego początku istnienia sklepu. Przez te kilka lat przejadł on się stałym bywalcom i administratorom na tyle, że zapadła decyzja - trzeba zmienić. I nie tylko wygląd i logo.

Za zmianą designu została także poprawiona responsywność sklepu - teraz niezależnie, czy przeglądasz sklep na swoim smartfonie, czy na 40 calowym monitorze, nie będziesz miał absolutnie żadnego problemu z jego obsługą. Usprawniliśmy także kontakt - w każdej chwili możesz ze sklepu napisać do nas przez Messenger (ikona w lewym dolnym rogu). Oddzielone wersje sklepu dla klientów detalicznych i hurtowych - nowa wersja sklepu jest dostępna tylko dla klientów detalicznych, dla „hurtowników” pozostała stara wersja sklepu z powodu przyzwyczajeń.

Nowość to także program lojalnościowy. Każdy zakup pozwala Ci zbierać punkty w naszym sklepie, które możesz następnie wymieniać na produkty dostępne w asortymencie. Bardzo miły dodatek dla lojalnych klientów, którzy często robią zakupy w Home Screen.

Co jeszcze nowego? Rozejrzyj się i sam sprawdź :)

Zostaw komentarz

Cart 0 Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
€0.00 Total

Check out