iPhone 8 - co nowego?
lip122017

iPhone 8 - co nowego?

Jedna z najważniejszych premier rynku mobile tuż-tuż. Jubileuszowy model iPhone musi spełnić wysokie oczekiwania klientów przyzwyczajonych do bardzo udanych urządzeń konkurencyjnych marek.

Od kilku miesięcy widzimy powtarzające się przecieki na temat wyglądu nowego urządzenia Apple. W nowym modelu poczyniono odważny krok w kierunku zmiany designu - Apple chyba delikatnie poczuło gorący oddech konkurencji na swoim karku. 

Według przecieków nowy iPhone ma posiadać znacznie mniejsze ramki przy ekranie niż poprzednie modele, a także kilka usprawnień dzięki którym nowy iPhone 8 będzie mógł konkurować z takimi urządzeniami jak Galaxy S8 czy nadchodzący Galaxy Note 8. Zrezygnowano z wyodrębnionej sekcji z przyciskiem Home, lecz nie jest do końca pewne co stanie się z czytnikiem linii papilarnych - czy Apple zaimplementuje sensor biometryczny wbudowany w wyświetlacz, czy może odblokowanie nowego iPhone’a będzie możliwe jedynie za pomocą swojej twarzy. Pionowe ułożenie obiektywów aparatu na tylnej ścianie prezentuje się dosyć świeżo. 

Jest to pierwszy model giganta z Cupertino, który będzie wyposażony w funkcje bezprzewodowego ładowania oraz w szklaną obudowę, czyli coś, do czego zdążyła przyzwyczaić już nas konkurencja.

Nadal opierając się na przeciekach, oprócz wymienionych wyżej nowości iPhone 8 ma być wyposażony w:

  • Nowy procesor A11
  • Ekran OLED (nie we wszystkich modelach)
  • Nowa technologia rozpoznawania twarzy 3D
  • 4 kolory w tym jeden „lustrzany”

W sklepie Home Screen już niebawem znajdziecie etui do iPhone 8, szkła i inne akcesoria ochronne do tego modelu. Jak zawsze będą to najwyższej jakości produkty idealnie pasujące do smartfona Apple.

Zostaw komentarz

Cart 0 Shopping Cart

No products

Free shipping! Shipping
€0.00 Total

Check out