Antimikrobní ochranná fólie MyScreen CRYSTAL BacteriaFREE Xiaomi Mi Note 10/Mi Note 10 Pro/Mi Note 10 Lite/CC9 Pro

SKU: MSRN275
EAN: 5901924987963
19,00 zł
S DPH

Niedostępny
Return icon 30 dni na zwrot
Shipping Icon Darmowa dostawa Inpost od 100zł - sprawdź
Payment Icon Wygodne i bezpieczne płatności
Popis

Víš, že...

2617- tolikrát typický uživatel dotýká obrazovky svého zařízení během dne.
Podle mnoha studií může být na obrazovce telefonu až 10krát více bakterií než na klikách, podrážkách bot nebo toaletní desce.
Růst bakterií podporuje fakt, že telefony se často zahřívají, a s každým dotykem zanecháváš na obrazovce také svůj epidermis, pot a další drobné částice, které jsou živinami pro bakterie.

Účinná ochrana před bakteriemi

Antibakteriální povlak využívající oxid zinečnatý (ZnO) redukuje téměř na 100% známé viry, plísně a houbu usazující se na povrchu obrazovky.

Bezpečné pro tebe

Neobsahuje aktivní chemické látky, díky čemuž je bezpečné, nedráždí a nezpůsobuje alergie.

Čistota na druhou

Fólii jsme obohatili také o anti-smudge povlak, který usnadňuje odstraňování otisků prstů a znečištění pro zvýšení komfortu používání.

Ideálně přizpůsobena

Technologie laserového řezání, kterou jsme vyvinuli, zajišťuje, že fólie CRYSTAL BacteriaFREE je dokonale přizpůsobena, chrání celou plochu obrazovky a má nezbytné výřezy pro kameru, senzory a reproduktor.

Ochrana před poškrábáním

S tvrdostí na úrovni 4H fólie účinně chrání tvou obrazovku před poškrábáním a to jen při tloušťce 0,14 mm.

Snadná montáž

Každý produkt značky MyScreenPROTECTOR je opatřen videoinstrukcí dostupnou na naší stránce a kanálu YouTube.

Sada obsahuje1 ks antibakteriální fólie CRYSTAL BacteriaFREE, mokrý hadřík, suchý hadřík, montážní set EasyApp®, vícejazyčný návod
Typ ochranyAntibakteriální fólie
Odolnost proti poškrábání (tvrdost)4H
Tloušťka0,14 mm
KompatibilitaXiaomi Mi Note10/Mi Note 10 Pro/Mi Note 10 Lite/CC9 Pro
Detaily produktu
MSRN275

Specifické reference

isbnMyS001520
ean135901924987963
Reviews(0)

Reviews

Dostępny kod rabatowy! mXmgV0O4Lf

No customer reviews for the moment.

You're reviewing “Antimikrobní ochranná fólie MyScreen CRYSTAL BacteriaFREE Xiaomi Mi Note 10/Mi Note 10 Pro/Mi Note 10 Lite/CC9 Pro”


.gif .jpg .jpeg .jpe .png .webp

Přihlásit se

Megamenu

Your cart

There are no more items in your cart