Smart dom na każdą kieszeń.

Podobno kto pozna produkty Xiaomi, nie potrafi już bez nich żyć. Chiński koncern bardzo szybko się rozwija, ma do zaoferowania bardzo konkurencyjny cenowo smartfon, smartwatch ale i bardzo cenione odkurzacze czy hulajnogi elektryczne. Tak naprawdę można by jeszcze długo wymieniać. W każdym razie relacja cena-jakość jest naprawdę warta rozważenia.

hulajnoga Mi Electric Scooter Pro 2Mi Smart Band 6Mi Robot Vacuum-Mop ProMi Bunny Robot Rover

W 2014 roku ten Xiaomi przejął producenta inteligentnego oświetlenia Yeelight. Szeroki asortyment pozwala stworzy prawdziwie inteligentny system sterowania światłem całego domu. Mamy możliwość dostosowania jego natężenia do zapotrzebowań. Jeszcze w niedalekiej przeszłości, gdy światło było zbyt intensywne, trzeba było zmieniać żarówkę. Planując oświetlenie w domu dobrze było wiedzieć jaka barwa jest odpowiednia do salonu, do sypialni. Inną należało by wybrać do przedpokoju czy łazienki. Wybór był naprawdę duży i trzeba było dobrych kilkunastu, kilkudziesięciu minut w sklepie budowlanym aby ktoś to nam wszystko wytłumaczył. 

Yeelight

Mi LED Ceiling LightMi LED Ceiling Light

Na całe szczęście dzięki produktom marki Yeelight to wszystko już przeszłość. Przy użyciu dostosowanej aplikacji wybieramy barwę i natężenie świata w zależności od potrzeb. Za pomocą suwaka możemy ustawić to sami albo wybrać jedna z gotowych opcji, takich jak posiłek, czytanie, romantyczna kolacja czy barwa świec. Oprócz aplikacji producent oferuje jeszcze sterowanie pilotem albo głosem przy użyciu Siri, Amazon Alexa i Google Assistant. 

Sterowana głosem

Asortyment marki Yeelight nie ogranicza się jedynie do lamp sufitowych. W ofercie znajdziemy jeszcze taśmy i oprawki LED, lampki nocne i biurkowe oraz lusterko z oświetlenim idealne do makijażu. Yeelight wyróżnia się na tle konkurencji, nowoczesny design i bardzo proste formy idealnie dopasują się do każdego wnętrza. Wspomniana wcześnie aplikacja, pozwala sterować oświetleniem z jednego okna. Działanie aplikacji jest bardzo intuicyjne, czytelne kafelki i suwaki odrazu pozwolą nam poznać możliwości lamp i chyba najważniejsze na włączenie i wyłączenie świtała z fotela.

lusterkotaśma

aplikacja
Oświetlenie to jedno z ważniejszych aspektów w naszym domu, odpowiednio ustawione ułatwia nam codziennie funkcjonowanie i podkreśla atuty we wnętrzu. Obecna technologia daje nam szereg możliwości, z których prawdziwi gadżeciarze muszą skorzystać, zwłaszcza gdy produkty marki Yeelight są tak przystępne cenowo - na każdą kieszeń!

lampa sufitowa wiszącalampa wisząca plafon