Najprawdopodobniej  w połowie września zostaną zaprezentowane nowe modele iPhonów. Ponieważ nie było jeszcze oficjalnej prezentacji możemy jedynie domyślać się, że kolejny smartfon od Apple zostanie nazwany „13”, chociaż w przeszłości było z tym trochę zamieszania gdy pojawił się ich jubileuszowy iPhone X, dlatego do chwili prezentacji nikt nie ma 100% pewności co już wzbudza zainteresowanie.

Nowy iPhone 13 nie przyniesie wielkiej rewolucji, wyświetlacz jedynie w tej droższej wersji zostanie poprawiony. W wyglądzie mamy do czynienia jedynie z niewielkimi zmianami, chociaż na renderach widać, że obiektywy w wersji Pro mają większe matryce. Nowy procesor Apple A15, wariant z 1 TB pamięci na dane, dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu - tak w dużym skrócie prezentuje się nowy iPhone 13. 

nowy iPhone 13

Na stronie naszego sklepu pojawiły się zapowiedzi nowych produktów, pomocnych w ochronie urządzenia przed zarysowaniem i uszkodzeniem. Po oficjalnej premierze smartfona będziemy mogli pokazać więcej, na tę chwile zachęcamy do śledzenia naszych nowości. Rynek na pewno w krótkim czasie zapełni się wieloma akcesoriami do nowego iPhone’a, jak w przypadku jego poprzedników będzie to wielki hit sprzedaży. 

Jako dystrybutor marki Ringke mamy możliwość przedstawić ich ofertę przed premierą. Wkrótce pojawią się w sprzedaży szkła hartowane na aparat Camera Protector Glass, szkło hartowane Ringke ID Glass Full Cover, nakładka na obiektyw Camera Styling w kolorze srebrnym i czarnym. Dobrze znane ze wcześniejszych modeli etui Ringke Air i Air S, Slim, Onyx i Fusion w wariantach, X, X Designe, Magnetic. Zachęcamy również do przyjrzenia się nowemu modelowi, który był już dostępny do iPhone 12, czyli Ringke UX, który z pewnością spodoba się wszystkim, którzy znają jakość produktów tego koreańskiego producenta.

Etui Ringke UX do iPhone 12Rozważając zakup nowego smartfona należy tak samo poważnie zastanowić się nad sposobem jego ochrony. Zapobiegnie to zarysowaniu a nawet uszkodzeniu nowego telefonu a nas przed dodatkowymi kosztami naprawy, co jest szczególnie istotne w przypadku iPhonów, których ceny są bardzo wysokie.

iPhon 13 Pro