Jak zabezpieczyć ekran Galaxy S20?

Masz najnowszego Samsunga Galaxy S20? No to miliony osób zazdroszczą Ci tak doskonałego urządzenia. Przepiękny, duży i jasny ekran, najlepsze aparaty i podzespoły lepsze niż w niejednym komputerze. To dzieło sztuki o niezrównanym jak dotąd wyświetlaczu, który prawie w całości pokrywa przód smartfonu. Czujesz dumę z posiadania Samsunga? Czuj ją jak najdłużej z foliami zabezpieczającymi ekran.

Dlaczego należy zabezpieczyć ekran w Samsungu Galaxy S20?

Wyświetlacz w nowym Samsungu to coś wspaniałego. I powiedzmy to jasno – zawsze chodzi o wyświetlacz. To dzięki niemu przeglądasz i robisz zdjęcia, grasz w ulubione gry i sprawdzasz, kto polubił Twój post. Duży, jasny i mający bardzo dużą rozdzielczość ekran w modelu S20 jest chroniony szkłem Gorilla Glass 6, a więc najlepszym, jakie do tej pory stworzono. Ale doświadczenie pokazuje, że nawet najtwardsze szkło nie jest wyzwaniem dla monet, kluczy czy zabłąkanych ziaren piasku w kieszeni. I właśnie dlatego potrzebujesz ochrony ekranu.

Czy folia zabezpieczająca do Galaxy S20 współgra z czytnikiem linii papilarnych?

Czytnik linii papilarnych zatopiony w ekranie to genialne rozwiązanie. Możesz zapisać odcisk kciuka i palca wskazującego, dzięki czemu łatwo odblokujesz smartfon w każdej sytuacji. Ale czy to oznacza, że albo będziesz mieć chroniony ekran, albo działający czytnik linii na palcach? Na szczęście nie musisz wybierać, o ile wybierzesz folię ochronną najwyższej klasy. Wszystkie najlepsze sposoby ochrony znajdziesz na naszej stronie poświęconej Galaxy S20.

Jaką folię do Galaxy S20 wybrać?

Amerykańska firma Spigen kompleksowo dba o bezpieczeństwo Twojego smartfonu. Stworzyła folię ochronną Neo Flex HD, która rozwiązuje wszystkie problemy. Jej nałożenie jest bardzo proste, dzięki czemu sam zadbasz o to, aby folia dokładnie chroniła cały ekran, również jego zaokrąglone krawędzie. Wykonano ją z poliuretanu, czyli polimeru o właściwościach regeneracyjnych. Ale co jest ważniejsze? To, że doskonale zabezpiecza ekran w Samsungu i jest całkowicie obojętna dla czytnika linii papilarnych. Wszystko działa i jest bezpieczne. Czego chcieć więcej?

A może szkło hartowane do Galaxy S20?

Skoro można chronić ekran przed zarysowaniami, to może znajdzie się coś, co uchroni go przed uderzeniem i upadkiem? Jasne, że tak. To szkło hartowane UV Whitestone Dome Glass – prawdopodobnie najmocniejsza ochrona wyświetlacza w Twoim telefonie. Jeżeli istnieje coś, co może ocalić ekran przed pęknięciem w wyniku naprawdę silnego uderzenia, to tylko T-Max UV Glass lub Whitestone. Firmy te są prekursorami w produkcji szkła utwardzanego światłem UV.

Jak ważny jest wyświetlacz w Twoim nowym telefonie? Możesz sobie pozwolić na rozbicie go? Jeżeli nie, to wybierz najlepsze folie ochronne i najmocniejsze szkła hartowane.

Komentarze ()

Produkt dodany do ulubionych