MacBook to popularny produkt marki Apple. Ta ceniona i wyróżniającą się amerykańska marka znana jest na całym śwecie z produkowania bardzo wysokiej jakości sprzętów i akcesoriów, miedzy innymi są to  komputery Mac, odtwarzacze IPod, smartfony iPhone, tablety iPad, smatchwatche Apple Watch, odtwarzacze Apple TV czy słuchawki AirPods. MacBook jest droższy od innych konkurencyjnych laptopów, ale warto mieć na uwadze, że jest to sprzęt klasy premium o najwyższej jakości, więc jest wart swojej ceny. Wystaczy poczytać opinie ekspertów, które pokazują, że warto zdecydować się na jego zakup. Jego niepowtarzalny design i przemyślanie stworzony ekosystem, dzięki któremu można zsynchronizować ze sobą wszystkie urządzenia Apple, sprawiają, że nie można przejść obok niego obojętnie.

Gdy już zdecydowaliśmy się na zakup MacBooka, warto o niego odpowiednio zadbać i zastanowić się nad prawidłowym przechowywaniem go aby zmniejszyć ryzyko uszkodzeń. Konkretny wybór etui, uzależniony jest od modelu laptopa, jaki mamy w posiadaniu. W naszym internetowym sklepie posiadamy bogaty wybór pokrowców do MacBook Air 13, Pro 13, czy Pro 16, a także szkła hybrydowe 3MK, które zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas  korzystania z urządzenia. Dzięki laserowej produkcji FlexibleGlass Lite jest idealnie dopasowanewane do ekranu. Posiada wycięcia na aparaty i czujniki występujące w Twoim MacBooku, a dzięki powłoce ceramicznej zwiększa wytrzymałość na zarysowania.
Tech-protect Smartshell to lekkie etui, które uchroni Twojego MacBooka przed różnego typu uszkodzeniami i jednoczenie nada mu wyjątkowy styl. Posiada gumowane nóżki, dzięki którym laptop nie przesuwa się i nie przegrzewa. Jego prezycyjne wykonie, dostęp do portów, kontrolek i przycisków sprawia, że jest w pełni funkcjonalny, a matowa struktura zapewnia utrzymanie urządzenia w czystości. 


Etui Supcase Unicorn Bettle Pro czy etui Spigen Rugged Armor posiadają niezwykle wytrzymały i idealnie dopasowany pancerz, który zapewnia bardzo wysoki poziom ochrony. Obudowy te wykonane są z elastycznego i odpornego na zarysowania tworzywa TPU. Etui Supcase dodatkowo spełnia wojskowy standard odporności, co oznacza, że urządzenie spadało 26 razy z wysokości 2 m, więc jest niezwykle wytrzymałe.

Puro Clip-On lub Uniq Husk Pro Claro wykonane są  z trwałego poliwęglanu, którego zadaniem jest ochrona urządzenia przed zarysowaniami, a dzięki smukłej i super cienkiej obuwie podkreślą piękno Twojego MacBooka. Dzięki antypoślizgowym nóżkom zwiększają stabilność i umożliwiają lepszą wentylację i rozprowadzanie ciepła. Łatwy montaż i demontaż oraz pełny dostęp do portów zwiększają komfort z użytkowania.
Moshi Muse to niezwykły pokrowiec 3w1, który pomieści twojego laptopa o przekątnej 13, a dzięki dodatkowej kieszeni możesz przenosić i przechowywać w nim różne akcesoria. Dodatkowo posiada funkcję składanej podstawki, która zwiększa przepływ powietrza i chłodzi urządzenie. System otwierania  SlipGrip, który polega na wykorzystywaniu magnetycznego zamknięcia, skutecznie zapobiega przed przypadkowym wysunięciem się laptopa z pokrowca. Wykonany z wysokiej jakości wegańskiej skóry zapewnia idealną ochronę , a przy tym oferuje stylowy wygląd.
Aby pracować skuteczniej i polepszyć jeszcze bardziej swój komfort pracy, zmniejszając przy tym zmęczenie szyi,  zastanów się nad dokupieniem odpowiedniej podstawki. Dzięki takiej podstawce możesz podnieść swojego Macbooka aby dobrze widzieć ekran, albo umieścić go na odpowiedniej wysokości zewnętrznego monitora by wygodnie korzystać z dwóch wyświetlaczy. Dodatkowo Twój MacBook będzie wtedy dużo lepiej się prezentował i idealnie wpasuje się w stylistykę Apple. Dzięki uniesieniu komputer jest lepiej wentylowany, a przez to również ciszej pracuje. Jeśli jesteś zainteresowany zakupieniem takiej podstawki Kiliknij TUTAJ i wybierz coś dla siebie :)