Etui do Galaxy S20

Jakie etui do Galaxy S20?

Samsung znów to zrobił – znów stworzył fenomenalny smartfon, który stał się hitem sprzedaży. Galaxy S20 może pochwalić się wyglądem innym od poprzednich generacji, fenomenalnymi podzespołami i wyraźnie lepszą ceną niż zeszłoroczny model w dniu swojej premiery. Najnowszy smartfon Samsunga to również wielki, jasny i pokrywający prawie 90 procent frontu ekran, natomiast z tyłu jest całą wysepka aparatów. Do skutecznej ochrony przedniego i tylnego panelu na pewno przyda się wysokiej klasy etui.

Jakie etui do Galaxy S20 Ultra będzie najlepsze?

To jasne, że dla ochrony smartfonu, który jest marzeniem wielu osób, wybierzesz takie etui, które gwarantuje skuteczną ochronę, a nie tylko obiecuje. Ma być dobrze i solidnie? To wybierz ochronę od Supcase – amerykańskiej marki, której produkty przechodzą przez prawdziwe tortury, aby udowodnić swoją skuteczność. Co jak co, ale na produkcji najwyższej jakości obudowy do telefonu to Amerykanie znają się świetnie.

Maksymalną ochronę Samsunga Galaxy S20 zapewnia etui firmy Supcase

Supcase oferuje kilka różnie wyglądających modeli etui do Galaxy S20 – w końcu jedni lubią delikatny wygląd, a inni kochają pancerne obudowy. Ale za każdym razem oferuje jakość bez kompromisów, najbardziej zaawansowane materiały i chrzest bojowy, przez który muszą przejść ich produkty, zanim trafią do sprzedaży. Etui do Samsunga Galaxy S20 od firmy Supcase powstaje z opatentowanego polimeru o nazwie TPU oraz z poliwęglanu. Ramki zawsze wystają ponad ekran i obiektywy, chroniąc je przed uszkodzeniem i zarysowaniami, a przepiękny model Unicorn Beetle Pro jest zwycięzcą prestiżowego konkursu CNET, w którym wyłaniane jest etui, które pozytywnie przejdzie wszystkie testy odpowiadające wymogom wojskowym.

Etui do Galaxy S20 od największego producenta na świecie

A może kolejny dowód na to, że Amerykanie wiedzą, jak zadbać o Twojego Samsunga? Bardzo proszę Marka Spigen – choć nazwę wywodzi z języka niemieckiego – powstała w Los Angeles. I to właśnie stamtąd pochodzi prawdopodobnie najciekawsza i licząca najwięcej modeli seria etui i obudów do najnowszego Galaxy S20. Dzięki temu możesz wybierać między niezniszczalnymi ochronami typu rugged oraz bardzo wytrzymałymi i subtelnymi modelami.

Etui od Spigen łączą dwie rzeczy: piękny logotyp i brak kompromisów, jeśli chodzi o Twój smartfon. Świetny wygląd to jedno, ale na opinię najbardziej zaufanej marki na świecie pracuje się przede wszystkim kształtem etui, sposobem wykonania i użytymi materiałami. Ludzie na całym świecie sięgają po etui Spigen, aby raz na zawsze zażegnać strach, gdy smartfon wypadnie z dłoni. Chcesz zobaczyć wszystkie modele? Sprawdź na naszej stronie dedykowanej Galaxy S20.

Piękne, solidne i w dobrej cenie etui do Galaxy S20 Plus?

Bezpieczeństwo koreańskiego smartfonu zdominowały amerykańskie marki. Trudno się dziwić, bo ich testy jakości mogą być wzorem dla innych firm. Ringke to kolejna marka z USA, która chce zadbać o Twojego Samsunga – i zrobi to naprawdę dobrze. Produkowane przez firmę etui stanowią najlepsze połączenie ceny i jakości. Za bardzo rozsądne pieniądze otrzymasz subtelną ochronę przed upadkami z małej wysokości lub mocarny pancerz chroniący telefon w każdych warunkach.

Wybór należy do Ciebie, jednak zawsze możesz oczekiwać maksimum zadowolenia. Jeśli nadal nie masz pewności który case wybrać napisz do nas! Podpowiemy i doradzimy!

Komentarze ()