Jak zabezpieczyć ekran Galaxy Note 20 Ultra?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra to jeden z flagowych telefonów od Samsunga. Za bardzo wysoką ceną urządzenia idą oczywiście świetne parametry techniczne, które sprawiają, że korzystanie ze sprzętu należy do bardzo przyjemnych i komfortowych. Można naprawdę wygodnie używać tego właśnie urządzenie w przeróżnych zastosowaniach. Telefon sprawdzi się zarówno jako narzędzie biznesowe, jak i do rozwiązań multimedialnych. Kupując tak drogi sprzęt warto jednak zadbać o jego bezpieczeństwo. Warto odpowiednio zabezpieczyć ekran, który jest jednym z najbardziej narażonych na uszkodzenia elementów każdego telefonu. Prawidłowe zabezpieczenie tego będzie dawało świetne efekty i będzie sprawdzało się znakomicie. Przedstawiamy najlepsze rozwiązania, które pozwolą na zabezpieczenie ekranu w telefonie.

Co daje zabezpieczenie ekranu?

Zabezpieczenie w telefonie ekranu jest bardzo korzystne i może dawać świetne rezultaty. Ekran pokryty folią lub szkłem będzie skutecznie chroniony przed wieloma uszkodzeniami. Przede wszystkim produkty te zapewniają ochronę przed zarysowaniami. Nawet przenoszenie telefonu w tej samej torbie co kluczy nie prowadzi do porysowania ekranu w telefonie. Dodatkowo ochrona zapewniona jest również w sytuacji, gdy telefon spadnie na ziemię. W przypadku odpowiednio zabezpieczonego ekranu istnieje mniejsze ryzyko, że ten pęknie i tym samym zajdzie konieczność jego wymiany. Warto zatem od razu po zakupie urządzenia zdecydować się na jego odpowiednie zabezpieczenie.

Folia ochronna czy szkło?

Podczas wybierania odpowiedniego zabezpieczenia dla ekranu pojawia się także kwestia tego czy lepiej wybrać folię ochronną czy szkło na ekran. Wybór odpowiedniego rozwiązania ma tutaj olbrzymie znaczenie, gdyż wpływa na sam komfort korzystania z urządzenia. Folia jest odrobinę cieńsza i lepiej działa z czytnikiem linii papilarnych. W Galaxy Note 20 Ultra ma to szczególnie duże znaczenie, gdyż czytnik został wbudowany w ekran. Jego sprawne działanie jest zatem bardzo istotne. Szkło natomiast zapewnia zdecydowanie lepszą ochronę ekranu. Chroni ekran również podczas upadków i wzmacnia całą powierzchnię. Tym samym ryzyko jej pęknięcia jest zdecydowanie niższe. Naprawdę warto rozważyć tym samym oba rozwiązania. Warto przeanalizować zalety każdego z nich i na tej podstawie podjąć decyzję o wyborze konkretnego produktu. Każde zabezpieczenie jednak będzie zdecydowanie lepsze niż zupełny ich brak. Ekran bez żadnego zabezpieczenia może bowiem bardzo szybko ulec uszkodzeniu i korzystanie z telefonu nie będzie już tak komfortowe i przyjemne.

Polecane przez nas produkty ochronne

Przedstawiamy najciekawsze naszym zdaniem folie i szkła ochronne, które pasują na Galaxy Note 20 Ultra i które pozwolą na bardzo sprawne zabezpieczenie ekranu w telefonie. Dzięki postawieniu na takie właśnie oferty można dość sporo zyskać i można być z nich bardzo zadowolonym.

Szkło T-MAX do Galaxy Note 20 Ultra

Pierwsza propozycja to najwyższej jakości szkło hartowane na ekran, które charakteryzuje się twardością na poziomie 9H. Dzięki temu szkło świetnie chroni przed zarysowaniami i bardzo mocno wzmacnia ekran. Dzięki temu zmniejsza się ryzyko uszkodzenia tego. Samo szkło montowane jest na ekranie za pomocą stosunkowo innowacyjnej metody. Najpierw nakładany jest płynny klej, który rozprowadzany jest na całej powierzchni ekranu. Dopiero po tym zabiegu można nałożyć szkło i całość utwardzić za pomocą dołączonej do zestawu lampy UV. Tym samym można uzyskać świetne efekty i bardzo wysoką trwałość samego rozwiązania. Szkło idealnie pasuje na zakrzywione ekrany i jest w stanie pokryć całą powierzchnię. Ekran w telefonie zostanie dzięki temu znakomicie zabezpieczony. Szkło ogranicza również pojawianie się na ekranie odcisków palców, gdyż posiada powłokę oleofobowa.

Whitestone DOME Glass

Kolejna propozycja to również szkło hartowane tym razem od WhiteStone. DOME Glass to bardzo popularne szkło, które jest bardzo chętnie wybierane przez wiele osób. Zasłynęło bowiem z najwyższej jakości. Twardość na poziomie 9H i specjalna powłoka oleofobowa sprawiają, że jest to warty rozważenia produkt, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów, którzy szukają dla siebie najlepszego jakościowo szkła, które posłuży przez długi czas. System montażu opiera się o rozprowadzenie płynnego kleju i następnie utwardzenie go za pomocą lampki UV. Tym sposobem można osiągnąć znakomite rezultaty i bardzo solidnie przymocować szkło do zakrzywionego ekranu. Trwałość takiego połączenia jest bardzo wysoka, a samo szkło stanowi inwestycję na bardzo wiele lat. Za wyższą ceną produktu idzie zatem świetna jakość, na którą warto postawić.

Folia Spigen Neo Flex do Galaxy Note 20 Ultra

Folia ochronna Spigen Neo Flex to propozycja dla osób, które poszukują bardzo cienkiego zabezpieczenia, które w żaden sposób nie wpłynie na działanie telefonu. Folia jest w stanie pokryć cały wyświetlacz, a przy tym nie zmniejsza czułości ekranu. Dzięki jej zastosowaniu dotyk w urządzeniu działa rewelacyjnie i korzystanie ze sprzętu jest naprawdę przyjemne. Przy tym folia także zapewnia pewną ochronę przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Spigen Neo Flex to produkt, który jest bardzo cienki i dzięki temu folia nie przeszkadza w założeniu na telefon etui ochronnego. Połączenie folii i etui może dawać świetne rezultaty i może być bardzo korzystne.

Ringke Dual Easy

Kolejna warta polecenia folia to Ringke Dual Easy. Rozwiązanie to jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach i zapewnia bardzo skuteczną ochronę dla całego ekranu. Ekran jest skutecznie chroniony na całej powierzchni i jak najbardziej warto rozważyć skorzystanie z takiego sposobu na zabezpieczenie urządzenia. Samo założenie folii jest bardzo proste. Jej niewielka grubość sprawia natomiast, że folia nie ogranicza działania dotyku w telefonie. Korzystanie z urządzenia jest tym samym bardzo komfortowe. Na całej powierzchni folii znajduje się dodatkowo powłoka oleofobowa, która ogranicza powstawanie na ekranie odcisków palców.

Podsumowanie

Kupując Galaxy Note 20 Ultra warto więc od razu sięgnąć również po sprawdzone i trwałe zabezpieczenie ekranu, na które postawienie będzie miało faktycznie sens. Telefon dzięki temu przez dłuższy czas pozostanie w świetnym stanie wizualnym. Ekran będzie pozbawiony zarysowań i jakichkolwiek uszkodzeń. Gorąco polecamy wybranie najlepszych produktów zabezpieczających.

Komentarze ()

Produkt dodany do ulubionych