A6 (2018)

Skorzystaj z szerokiego asortymentu sklepu Home Screen i już dziś zainwestuj w bezpieczeństwo swojego smartfona. Samsung Galaxy A6 to niewątpliwie telefon potrzebujący solidnej ochrony. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę etui Galaxy A6, zaczynając od subtelnych, niezmieniających kształtu telefonu, a kończąc na prawdziwych pancernych etui. Samsung Galaxy A6 jak każdy smartfon zasługuje na najlepsze zabezpieczenie przed zabrudzeniem czy upadkiem. U nas każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.

Warto także pomyśleć o ochronie kluczowego elementu smartfona jakim jest ekran. I tu z pomocą przychodzą nam szkła hartowane dedykowane właśnie Samsungowi Galaxy A6 z 2018 roku. Po ich nałożeniu smartfon z całą pewnością będzie wyglądał nienagannie, ale i będzie idealnie chroniony przed uszkodzeniami ekranu. Ponadto szkła wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu ekran staje się także mniej podatny na zabrudzenia, co sprawi, że będziesz mógł cieszyć się czystym wyświetlaczem bez konieczności skrupulatnego dbania o czystość.

Jeśli będziesz miał jakiekolwiek wątpliwości które etui Samsung Galaxy A6 (2018) będzie dla Ciebie najlepsze i w 100% sprosta Twoim oczekiwaniom, to śmiało kontaktuj się z nami, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy aby pomóc Ci w wyborze odpowiedniego zabezpieczenia.

Etui Ringke Fusion Samsung Galaxy A6 2018 Clear
Dostępny
A6 (2018)

Etui Ringke Fusion Samsung Galaxy A6 2018 Clear

RINGKE
RGK705CL
59,00 zł
Etui, które świetnie ochroni Twój smartfon, a jednocześnie uwypukli jego elegancki design? Zapoznaj się z Ringke Fusion dla Galaxy A6 2018!

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania cookies w przeglądarce.