Motorola Jest 19 produktów.

Motorola to znana marka na rynku telefonów posiadająca w swojej ofercie zarówno starsze modele z klawiaturą, jak i nowsze z dotykowym wyświetlaczem. Najprostszym sposobem na przedłużenie żywotności telefonu jest zakup etui do Motoroli.

Umieszczony na obudowie zabezpiecza smartfon przed zniszczeniem, dzięki czemu nie trzeba już obawiać się rys, z...

Motorola to znana marka na rynku telefonów posiadająca w swojej ofercie zarówno starsze modele z klawiaturą, jak i nowsze z dotykowym wyświetlaczem. Najprostszym sposobem na przedłużenie żywotności telefonu jest zakup etui do Motoroli.

Umieszczony na obudowie zabezpiecza smartfon przed zniszczeniem, dzięki czemu nie trzeba już obawiać się rys, zadrapań czy nieestetycznie wyglądającej tylnej części urządzenia.

Dobrze dopasowane etui do Motoroli uchroni także wewnętrzne podzespoły amortyzując wstrząsy wywołane upadkiem czy uderzeniem.

Więcej
 • Moto E 2015

  Obudowa telefonu narażona jest na wiele szkodzących jej czynników. Nosimy swoje smartfony codziennie przy sobie – w torebkach, kieszeniach, chwytamy je w dłonie i odkładamy na twarde powierzchnie takie jak blaty czy parapety. Czasem odrobina piasku lub ostro zakończony przedmiot potrafią wyrządzić poważne szkody.

  Z pomocą przychodzi etui do Moto E 2015, które stanowi barierę dla tych wszystkich zagrożeń. Co więcej, etui do smartfona Moto E 2015 skutecznie złagodzi skutki upadku telefonu, dzięki czemu telefon nie dozna tak dużych obrażeń, jak w przypadku bezpośredniego uderzenia w twardą powierzchnię.

 • Moto G 3rd Gen (2015)

  Telefony Motorola wyróżniają się charakterystycznym designem, dlatego etui do smartfona Moto G 3rd GEN powinno być dokładnie dopasowane do obudowy i podkreślać jej atuty. W Homescreen dostępny jest spory wybór pokrowców dla tego modelu, zarówno barwnych, jak i przezroczystych.

  Wybór etui to przede wszystkim kwestia ochrony telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi – rysami, uderzeniami, zadrapaniami, wskutek których w najlepszym przypadku może dojść do uszkodzenia obudowy, a w najgorszym do popsucia się całego urządzenia.

 • Moto X Play

  Użytkownicy Moto X Play zwracają uwagę na jego kompatybilne rozmiary, a także bardzo dobre wyposażenie w porównaniu do ceny telefonu. Aby odpowiednio ochronić ten model przed wstrząsem, upadkami czy zarysowaniami niewątpliwie warto rozważyć zakup dedykowanego etui do smartfona Moto X Play.

  Wybierając produkty do naszego sklepu zawsze kierujemy się ich jakością i dokładnością wykonania. Kupując etui do Moto X Play można być pewnym, że otrzyma się produkt wart swojej ceny – zarówno dobrze prezentujący się dla oka, jak i spełniający swoje funkcje ochronne.

 • Moto X Style

  Etui do smartfona Moto X Style dostępne w naszym sklepie dokładnie przylegają do obudowy telefonu, poprawiają wygodę korzystania z niego, a także świetnie zabezpieczają przed szkodliwym działaniem wstrząsów spowodowanych upadkiem.

  Ponadto etui do Moto X Style są dostępne zarówno w jednobarwnej, klasycznej wersji, nieingerującej w oryginalny wygląd telefonu, jak również w bardziej designerskiej i oryginalnej odsłonie. Bez względu na to, który model wybierzesz, możesz mieć pewność, że będzie dobrze służył i prezentował się na telefonie.

 • Moto G4/G4 Plus

  Dla użytkowników Motoroli przygotowaliśmy wybór etui do Moto G4, a żeby jeszcze lepiej zadbać o komfort użytkowania smartfona w naszej ofercie znalazły się szkła ochraniające ekran.

  Etui Moto G4 dostępne w naszej ofercie charakteryzuje wysoka jakość wykonania i minimalistyczny design. Świetnie podkreślają kształt telefonu, a dodatkowo zabezpieczają go przed uszkodzeniami spowodowanymi przez upadek bądź uderzenie. Etui Moto G4 to obowiązkowa pozycja dla wszystkich, którzy chcą zadbać o dłuższą żywotność swojego telefonu.

 • Moto Z

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą akcesoriów do Motorola Moto Z wyselekcjonowanych przez Homescreen. Produkty oferowane w naszej sklepie charakteryzuje bardzo dobra jakość wykonania. Zwracamy baczną uwagę na stosunek jakości do ceny tak, aby oferować jak najlepsze towary w możliwie przystępnych cenach.

  Proponujemy zakup szkła ochronnego do Motorola Moto Z. W zestawie z dopasowanym etui będzie stanowić pełną ochronę telefonu przed uszkodzeniami mechanicznymi, takimi jak wstrząsy, rysy czy zadrapania.  

 • Moto G5 Plus

  Akcesoria do Moto G5 Plus

Wyświetlane 1 - 19 z 19 rzeczy