Sklep Home Screen sprzedaje akcesoria do urządzeń mobilnych i jest prowadzony przez pasjonatów nowych technologii. Od wielu lat są one naszą pasją, a od teraz stało się to naszym sposobem życia. Postanowiliśmy wprowadzać na rynek polski produkty dotychczas niedostępne, ale doceniane przez użytkowników krajów zachodnich.

Staramy się być na bieżąco z nowinkami technicznymi, ciekawostkami w świecie oprogramowania na platformy mobilne, a także plotkami/przeciekami na temat nowych urządzeń. Nie chcemy być jedynie kolejnym sklepem z akcesoriami do urządzeń mobilnych. Chcemy aby nasz klient miał możliwość kontaktu z nami nawet na tematy niezwiązane z naszą ofertą. Jeśli masz problem z wyborem urządzenia, nie możesz sobie poradzić z wgraniem ROMu lub innymi czynnościami związanymi z użytkowaniem Swojego "cacka" to pisz do nas śmiało. Jeśli tylko będziemy w stanie, to pomożemy. 

 

Wszystkie zamówienia złożone do godziny 14 są realizowane tego samego dnia od poniedziałku do piątku.

 

Możesz się z nami kontaktować poprzez email skepu kontakt@homescreen.pl, telefonicznie pod 793237970, przez GG: 8879149 lub Hangouts: djakdesign@gmail.com. Na pytania e-mailowe odpowiaday 7 dni w tygodniu. Nie musisz czekać na odpowiedź na nurtujące Cię pytanie cały weekend lub do następnego dnia;)

 

 

Kupując u nas masz pewność, że produkt, który otrzymasz jest oryginalny. Jesteśmy pierwszym, oficjalnym dystrybutorem produktów Rearth i Diztronic.

 

Certyfikt Rearth

 

Możesz nas także śledzić w mediach społecznościowych. W ten sposób nie tylko bedziesz na bieżąco z ofertą w naszym sklepie, ale także z najciekawszymi i najświeższymi informacjami ze świata technologii mobilnych.