HTC Jest 12 produktów.

Jakie powinno być idealne etui do HTC? Cienkie, elastyczne i prawie niewidoczne? A może wręcz przeciwnie – wyróżniające się swoim designem?

Bez względu na to, jak odpowiesz na to pytanie, w swojej ofercie posiadamy oba rodzaje etui do HTC – z myślą o wszystkich użytkownikach. Wiemy, że zależy ci na ochronie swojego telefonu, dlatego każdy wybran...

Jakie powinno być idealne etui do HTC? Cienkie, elastyczne i prawie niewidoczne? A może wręcz przeciwnie – wyróżniające się swoim designem?

Bez względu na to, jak odpowiesz na to pytanie, w swojej ofercie posiadamy oba rodzaje etui do HTC – z myślą o wszystkich użytkownikach. Wiemy, że zależy ci na ochronie swojego telefonu, dlatego każdy wybrany przez nas produkt charakteryzuje się wysoką jakością wykonania i jest idealnie dobrany do danego modelu.

Ponieważ na bezpieczeństwo telefonu składają się dwa elementy, oprócz etui do HTC oferujemy także szkła ochronne, które zabezpieczą ekran smartfona przed uszkodzeniem.

Więcej
 • HTC One M9

  Dla użytkowników telefonów HTC przygotowaliśmy wybór etui do smartfona HTC One M9, które nie tylko chronią go przed uszkodzeniami mechanicznymi, ale także świetnie się prezentują i personalizują urządzenie.

  Wysokiej jakości obudowa to nie tylko zwiększony komfort podczas korzystania z urządzenia, ale też pewność, że w przypadku upadku telefonu nic mu się nie stanie.

  Żeby zwiększyć bezpieczeństwo smartfona warto zastanowić się nad zakupem dopasowanego szkła ochronnego, dzięki któremu można uniknąć rys na ekranie telefonu, jak również zmniejszyć ryzyko pęknięcia ekranu w przypadku silnego wstrząsu lub uderzenia.

 • HTC One A9

  Zakup etui do smartfona HTC One A9 z pewnością poprawi bezpieczeństwo telefonu. Nikt nie lubi brudnych, odrapanych czy wgniecionych obudów, a aby tego uniknąć warto zainwestować w dedykowany dla swojego telefonu pokrowiec. Oprócz tego, że jest to akcesorium osłaniające obudowę, to dodatkowo poprawia wygodę użytkowania dzięki lepszej przyczepności telefonu do dłoni. To skutecznie zredukuje ilość takich niebezpiecznych sytuacji, jak wysunięcie się telefonu z ręki czy kieszeni.

  Kupując obudowę do smartfona HTC One A9 warto rozważyć również zamontowanie dedykowanego szkła, które ochroni ekran telefonu przed zarysowaniami czy stłuczeniem.

 • HTC 10

  Decydując się na zakup nowego telefonu warto od razu pomyśleć o jego ochronie. W skutecznej ochronie urządzenia przed negatywnymi skutkami wstrząsów i uderzeń pomocne będzie etui do smartfona HTC 10. Dzięki takiemu akcesorium wydłużymy żywotność telefonu, a także unikniemy przykrych niespodzianek związanych z odpryskami czy wgnieceniami na obudowie.

  Oczywiście, dobrej jakości etui to nie wszystko, co możemy zrobić, aby chronić swoje urządzenie. Specjalne szkła ochronne przedłużą żywotność ekranu i zapewnią wysoką jakość obrazu. Kiedy takie szkło się uszkodzi można z łatwością wymienić je na nowe, czego nie można powiedzieć o skomplikowanym procesie wymiany całego ekranu.

Wyświetlane 1 - 12 z 12 rzeczy